Poznaj datę premiery World of Warcraft: The War Within, dziesiątego epickiego rozszerzenia do słynnej gry MMORPG Blizzard.

Prezentacja gier Xbox była niezapomnianym wydarzeniem, a wśród wielu ogłoszeń znalazło się ujawnienie światu daty premiery World of Warcraft: The War Within. Dziesiąte rozszerzenie do gry MMORPG firmy Blizzard ma ukazać się znacznie wcześniej niż oczekiwano, gdyż okno premiery zaplanowano na koniec 2024 roku, być może w listopadzie, podobnie jak dwa ostatnie rozszerzenia, ale ostatecznie ukaże się ono 26 sierpnia.

Przygotuj się na premierę World of Warcraft: The War Within

Już tylko dwa i pół miesiąca dzieli nas od premiery Worldsoul Saga, historycznego momentu w teraźniejszości i przyszłości World of Warcraft z epicką historią obejmującą trzy rozszerzenia: The War Within, Midnight i The Last Titan. Jeśli nie możesz się doczekać, możesz zyskać trzydniowy wcześniejszy dostęp do oficjalnej daty premiery, kupując grę Epic Edition lub Collector’s Edition.

Wersja beta nowego dodatku do World of Warcraft rozpoczęła się 5 czerwca i możesz zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Jeśli zostaniesz wybrany, Twoje konto Battle.net będzie miało dostęp, ale możesz także automatycznie uzyskać dostęp do wersji beta kupując edycję Epic lub edycję kolekcjonerską gry.

Świętujemy 20-lecie World of Warcraft

W listopadzie przypada 20. rocznica premiery World of Warcraft, gry, która jak żadna inna spopularyzowała gatunek MMORPG. Teraz dziesiąty dodatek ma oficjalną datę premiery – latem, kiedy gatunek MMORPG przeżywa rozkwit dzięki tak wielkim tytułom, jak Final Fantasy XIV i The Elder Scrolls Online z nowymi dodatkami.

Śledź MeriStation USA na X (wcześniej znanym jako Twitter). Twoja witryna poświęcona grom i rozrywce, zawierająca wszystkie wiadomości, aktualizacje i najświeższe informacje ze świata gier wideo, filmów, seriali, mangi i anime. Zapowiedzi, recenzje, wywiady, zwiastuny, rozgrywki, podcasty i nie tylko. Śledź nas teraz!

Źródło: www.bing.com