Powrót World of Warcraft na GeForce NOW: wielki dzień dla fanów!

GeForce Now dodaje World of Warcraft do swojej biblioteki gier

Nowy kamień milowy dla fanów GeForce NOW i World of Warcraft

NVIDIA w dalszym ciągu rozszerza współpracę z Activision Blizzard, dodając dziś World of Warcraft do swojej platformy GeForce NOW. Saga pomiędzy obiema firmami miała swoje wzloty i upadki, ale od czasu przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft, wszystko zaczęło się zmieniać.

Wcześniej wiele gier Activision Blizzard było dostępnych w GeForce NOW, ale firma w pewnym momencie wycofała swoje tytuły. Jednak po porozumieniu osiągniętym z firmą NVIDIA w ramach organów regulacyjnych, niektóre gry zostały przywrócone, w tym Hearthstone, Overwatch 2, Diablo IV, Call of Duty, a także gry z klasycznych serii Diablo i StarCraft.

Dziś fani World of Warcraft mogą w końcu cieszyć się swoją ulubioną grą w usłudze GeForce NOW, z możliwością strumieniowego przesyłania gry z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, w tym najbardziej podstawowego laptopa, dzięki członkostwu Ultimate.

GeForce NOW wita trzy tytuły World of Warcraft

Niezależnie od tego, czy jesteś Hordą, czy Przymierzem, druidem nocnych elfów czy goblińskim złodziejem, każdy w Azeroth jest mile widziany w chmurze dzięki GeForce NOW. Seria World of Warcraft oferuje na platformie trzy tytuły: World of Warcraft: Dragonflight, World of Warcraft Classic i World of Warcraft Cataclysm Classic.

Niewykluczone, że do listy gier dostępnych w GeForce NOW wkrótce dołączą nowości, takie jak dodatek The War Within. NVIDIA zrobiła to już z innymi popularnymi tytułami, co sugeruje obiecującą przyszłość dla fanów WoW.

17 nowych gier w czerwcu w GeForce NOW

Oprócz pojawienia się World of Warcraft na GeForce NOW, usługa oferuje łącznie 17 nowych gier w tym miesiącu, w tym 7 dostępnych w tym tygodniu. Wśród tych nowości znajdują się różne tytuły, takie jak Rogue Prince of Persia, Cloaks, Lords of the Fallen, Soulmask i wiele innych.

Abonenci Ultimate i Priority będą także mogli skorzystać z ekskluzywnych nagród, takich jak wierzchowiec w grze dla graczy ESO. Nie zapomnij zarejestrować się w programie nagród GeForce NOW, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Bezpłatni subskrybenci również będą mogli otrzymać tę nagrodę od 31 maja.

Źródło: www.bing.com