Powrót The Great Push, nowa historia i tymczasowe zawieszenie przywracania postaci w WoW

Gracze World of Warcraft mają wiele powodów do radości po powrocie Wielkiego Pchnięcia, wydaniu nowego opowiadania i nadchodzących zmianach w zarządzaniu postaciami. Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej aktualizacji i cieszyć się ekscytującymi wydarzeniami!

Powrót Wielkiego Pchnięcia

Legendarny turniej w lochach The Great Push powraca z drugim pełnym sezonem. Gracze będą rywalizować ze sobą przez kilka weekendów, wciskając mityczne klucze tak wysoko, jak to możliwe. Tegoroczna impreza oferuje pulę nagród o wartości 260 000 dolarów, a najlepsze drużyny z każdego weekendu kwalifikują się do Światowego Finału.

Grupa A: 5-7 lipca
Grupa B: 12-14 lipca
Finały Światowe: 19–21 lipca

Oglądaj akcję na żywo na Twitchu i YouTube, a codzienne transmisje rozpoczynają się o 10:00 PDT / 19:00 CEST.

Nowe opowiadanie o World of Warcraft: „Próby”

Historia „Próby”, napisana przez Jonathana Maberry’ego, opowiada historię Thralla, który kwestionuje niebezpieczne rytuały Om’gora po zniknięciu kilku młodych ludzi. Zastanawiając się nad własnymi próbami i przygotowaniami syna, Thrall zastanawia się, jak przygotować następne pokolenie.

Aktualizacja przywracania postaci

Tymczasowe zawieszenie
W ramach przygotowań do nadchodzącego systemu Warbands przywracanie postaci zostanie tymczasowo wyłączone. Zachęcamy graczy do przywrócenia wcześniej usuniętych postaci przed publikacją aktualizacji zawartości poprzedzającej dodatek. Następnie przywracanie będzie niedostępne przez kilka tygodni.

Więcej informacji znajdziesz w artykule pomocy Blizzarda dotyczącym przywracania postaci.

Powrót The Great Push, wydanie nowej historii i nadchodzące zmiany w zarządzaniu postaciami obiecują wiele emocji fanom World of Warcraft. Bądź na bieżąco, aby otrzymywać więcej aktualizacji i cieszyć się ekscytującymi wydarzeniami!

Źródło: www.bing.com