Powody, dla których warto dołączyć do frakcji Porozumienia Valdrakken w World Of Warcraft: Dragonflight


Po wyprawie na Smocze Wyspy, aby pomóc Smoczym Stadom w zaprowadzeniu pokoju w ich starożytnym domu, gracze zetkną się z czterema frakcjami, które zaoferują mnóstwo nagród za swoje bohaterskie czyny. Jednym z najważniejszych jest Valdrakken Accord, którego zadaniem jest ochrona całego rodzaju smoków, jak również reszty Azeroth.


Powiązane: World Of Warcraft: Dragonflight – rzeczy do zrobienia w pierwszej kolejności na Smoczych Wyspach

Główny wątek fabularny World of Warcraft: Dragonflight skupia się na Porozumieniu z Valdrakken i ich powrocie po 10 000 długich lat. To, co sprawia, że ​​Valdrakken Accord jest bardziej wyjątkowe niż jakakolwiek inna frakcja, to ilość przedmiotów transmogowych o tematyce smoków, które można odblokować, pomagając zwaśnionym braciom Czarnego Stada Smoków, Wrathionowi i Sabellianowi.

GRACZOWY WIDEO DNIA

8/8 Wydarzenie Oblężenie Twierdzy Dragonbane

Porozumienie z Valdrakken potrzebuje pomocy w odzyskaniu części rodzinnego domu od Djaradinów, którzy przejęli go pod ich nieobecność. Wydarzenie Siege on Dragonbane Keep odblokowuje się na poziomie 5 Valdrakken Accord Renown, które rozpoczyna się co dwie godziny.

Gdy wrogowie zostaną wyeliminowani, gracz otrzyma epicką rzadkość Dragonbane Keep Strongbox za każdy pierwszy ukończony bieg tygodnia. Zawiera 250 punktów reputacji Valdrakken Accord, kilka artefaktów ze Smoczych Wysp, relikty tytanów, pierwotny chaos i element wyposażenia, który będzie skalowany wraz z poziomem przedmiotu postaci.

7/8 Wybierz wsparcie Wrathion lub Sabellian

Wrathion i Sabellian widziani w World of Warcraft Dragonflight

Porozumienie Valdrakken to wyjątkowa frakcja Sławy w World of Warcraft: Dragonflightponieważ istnieją dwie podzielone reputacje, które można zdobyć, stając po stronie Wrathion lub Sabellian, ponieważ obaj walczą o przywództwo.

Powiązane: World of Warcraft: Czy Wrathion czy Sabellian są lepsze dla Czarnego Stada Smoków?

Co tydzień gracz może wybrać smoka, któremu przysięgnie wierność, ale cała reputacja wpłynie na jego poziom Reputacji Porozumienia Valdrakken. Każdy smok ma swoje własne stopnie, które są osiągane poprzez zdobywanie reputacji poprzez zadania, od Znajomego po Prawdziwego Przyjaciela. Chociaż istnieje kilka wspólnych nagród reputacji, które można kupić, inne są dostępne wyłącznie dla Wrathion lub Sabellian. Te przedmioty to głównie transmogi, a każdy smok ma również unikalną zabawkę do zebrania.

6/8 Stroje transmogowe

Łowca nocnych elfów w strojach z motywem Valdrakken w World of Warcraft Dragonflight

Na poziomie 20 Renown kilka strojów związanych z Valdrakken można kupić u NPC Giera. Te stroje, które mają ten sam model, ale różnią się kolorem, pozwalają postaciom nosić tradycyjny strój noszony przez różne stada smoków.

Każdy z występów będzie kosztował 750 Smoczych Wysp, 25 Tattered Wildcloth i odczynnik stworzony przez Jewelcrafters, który koreluje ze strojem należącym do określonego Dragonflight. Jest to mistyczny szafir dla lazurowej odzieży Valdrakken, rozdarty onyks dla czarnej odzieży, bursztyn wieczności dla brązowej odzieży, rubin królowej dla karmazynowej odzieży i żywy szmaragd dla zielonej odzieży Valdrakken.

5/8 Kosmetyki z ręki

Transmogi z drugiej ręki, jak widać w World of Warcraft Dragonflight

Transmogi z drugiej ręki to świetny sposób na dodanie osobowości postaci — czy to Wpisany Wachlarz, aby pokazać odrobinę elegancji, czy Kufel Lapidis z Tidesippe, aby pokazać wszystkim, że postać wie, jak się bawić.

Ci, którzy osiągnęli poziom Renown dzięki Akordowi Valdrakken, będą mogli zdobyć przedmioty kosmetyczne drugiej ręki na poziomie 25, takie jak Mentalność Naprawiacza, Kompendium Zaklęć Zaawansowanych, Kompendium Zaklęć Zaawansowanych i Dziennik Ucznia Akademii, aby pokazać, że postać jest pogłębiając swoje studia nad tajnikami. Istnieje również kilka mikstur, które można trzymać, dzięki czemu klasy Uzdrowicieli będą wyglądać dobrze.

4/8 Ekskluzywne modyfikacje Dragonridingu

Modyfikacje srebrnego i fioletowego pancerza, jak w World of Warcraft Dragonflight

Każda z frakcji w World of Warcraft: Dragonflight oferuje graczom ekskluzywne modyfikacje Dragonriding w celu podniesienia ich Renown. Na poziomie 9 Valdrakken Accord gracze mogą odblokować opcje Platerowane czoło, Split Head Horns i Spiked Cheek dla Wylderdrake’a z Klifu. Na 15 poziomie Rozgłosu opcje Hakorogi, Łuskowaty wzór i Ogon włóczni dla tego samego smoka będą dostępne u Kaestrasza w Valdrakken.

Powiązane: World Of Warcraft: Dragonflight – Jak zostać jeźdźcem smoków

Podczas gdy inne frakcje odblokowują różne kolory łusek dla smoków, na 26. poziomie Renown Valdrakken Accord gracze mogą uzyskać dostosowania srebrnego i fioletowego pancerza dla wszystkich czterech smoków.

3/8 Broń Starożytnych Smoczych Wysp

Transmog broni Valdrakken Accord, jak widać w World of Warcraft Dragonflight

Na Smoczych Wyspach rozsianych jest wiele starożytnych skarbów, z których wiele zostało zaprojektowanych przez Tytanów. Na 13. poziomie Renown gracze mogą odblokować kilka elementów kosmetycznych broni, takich jak transmog strzelby Starożytnego Tytana Garłacza, mała i elegancka Tarcza Strażnika Tytanów oraz jednoręczny miecz Strażnika Tytanów – Gladius.

Te wyglądy można uzyskać od Sorotisa w Valdrakken, większość z nich kosztuje 600 Zapasów Smoczych Wysp, 10 Rudy Serevitu i Świecącą Kulę Tytana. Pałasz kosztuje 600 Zapasów Smoczych Wysp, 20 Wystrzępionych Dzikich Płócien i Bursztynu Wieczności, podczas gdy Berło wymaga 600 Zapasów Smoczych Wysp, Bursztynu Wieczności i Świecącej Kuli Tytana.

Na 29. poziomie Rozgłosu gracze będą mogli zdobyć kilka innych transmogów broni, w tym trzy warianty Ostrza Smoczego Płomienia, dwie bronie z pazurami, broń drzewcową Wingguard Valdrakken, potężną tarczę Bariery Strażnika Valdrakken oraz Skrzydlatą Glaive Valdrakken do wręczenia Demon Hunter wygląd o tematyce smoka.

2/8 Wzory zawodów

wzorce profesji widoczne w World of Warcraft Dragonflight

Podobnie jak inne frakcje w World of Warcraft: Dragonflight, udostępnionych zostanie kilka wzorów profesji, które pozwolą rzemieślnikom tworzyć przedmioty, które mogą pomóc innym profesjom. Obejmuje to zestaw narzędzi Khaz’gorite kaletnika, zestaw igieł Khaz’gorite oraz plany khaz’goryckiego sierpa dla kowali.

Powiązane: WoW Dragonflight: Przewodnik po zamówieniach rzemieślniczych

Inżynierowie będą mogli wykonać Khaz’gorite Delver’s Helmet i Khaz’gorite Clamps Lapidary’ego, podczas gdy Krawcy będą mogli stworzyć Szatę Alchemika z Dzikiego Płótna Mistrza, Czarodziejski Kapelusz Mistrza z Dzikiego Płótna i Kapelusz Ogrodniczy Mistrza z Dzikiego Płótna. Sprzedawanie tych przedmiotów w domu aukcyjnym będzie doskonałym sposobem na generowanie złota, ponieważ ci, którzy nie osiągnęli poziomu renomy Valdrakken Accord do poziomu 19, nie będą mieli dostępu do wzorów.

1/8 Unikalne ramiona i głowa

Transmogi ramion i głowy Valdrakken Accord, jak widać w World of Warcraft Dragonflight

Sama ilość przedmiotów kosmetycznych, które można zdobyć, zdobywając poziomy z Porozumieniem Valdrakken, jest imponująca. Naramienniki Dragonspawn odblokowują się na poziomie 10 Renown, w kolorach wszystkich dostępnych Dragonflights. Naramienniki z Klejnotami odblokują się na 28. poziomie Renown, podobnie jak Naramienniki Drakonidów.

Pięć różnych opcji kolorystycznych hełmów drakonidów można kupić u płatnerza Terisk na poziomie 17 i będzie kosztować 200 zaopatrzenia Smoczych Wysp i 10 rudy serevitu. .

World of Warcraft: Dragonflight jest dostępny na PC.

źródło: wowhead

Więcej: WoW Dragonflight: przewodniki — talenty, rotacja, priorytety statystyk, listy poziomów, profesje i więcejŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-dragonflight-valdrakken-accord-faction-reasons-to-join/