Potwierdzono zestaw starożytnej zbroi Nocnych Elfów w World of Warcraft

Graczy World of Warcraft z radością dowiemy się, że brakujący zestaw pancerza Nocnych Elfów będzie można zdobyć w przyszłości. Ostatnia aktualizacja, łatka 10.1.7, wprowadziła misję związaną ze zbroją dziedziczną dla Nocnych Elfów, ale dostępna była tylko wersja kolorystyczna zamiast oczekiwanej wersji niebiesko-białej. Po licznych komentarzach graczy zespół World of Warcraft szybko wypowiedział się na ten temat i potwierdził, że brakujący zestaw zostanie dodany w późniejszym terminie. Pomimo tej pozytywnej reakcji, niektórzy gracze zachowują ostrożność, jeśli chodzi o zdobycie tego zestawu w przyszłości.

Aktualizacja pełna treści

Ostatnia aktualizacja, łatka 10.1.7, wniosła do World of Warcraft mnóstwo zawartości. Wśród tych nowych funkcji znajduje się poszukiwanie rodzinnej zbroi dla Nocnych Elfów. Niestety, kiedy łatka została udostępniona, gracze odkryli, że dostępna jest tylko wersja kolorystyczna, podczas gdy w Public Test Realm znaleziono wersję niebiesko-białą. Sytuacja pogorszyła się, gdy gracze odwiedzili oficjalną stronę rasy Nocnych Elfów, gdzie pokazano ilustrację tradycyjnego zestawu zbroi, w wersji niebiesko-białej oraz fioletowej i srebrnej. Niedługo potem ten obraz został usunięty, przez co gracze byli zdezorientowani co do brakującego zestawu zbroi.

Mile widziane wyjaśnienie

Na szczęście World of Warcraft szybko wyjaśniło swoje stanowisko w tej kwestii. Na swojej oficjalnej stronie na Twitterze zespół gry potwierdził, że w przyszłości do gry zostanie dodana niebiesko-biała wersja dziedzicznego zestawu zbroi Nocnych Elfów. Nie podano jednak informacji, gdzie i w jaki sposób można ten zestaw zdobyć.

Mieszane reakcje

Fani Nocnych Elfów z ulgą zauważają, że World of Warcraft rozwiało zamieszanie wokół zaginionego zestawu. Chociaż dodanie tej wersji nigdy nie zostało oficjalnie ogłoszone, wielu graczy miało nadzieję, że kiedyś zostanie ona dodana. Szybkość i przejrzystość, z jaką World of Warcraft rozwiązało ten problem, zostało docenione przez wielu graczy, niezależnie od tego, czy chcieli zdobyć ten zestaw, czy nie.

Jednak wielu graczy World of Warcraft pozostaje ostrożnych w stosunku do tego dodatku. Niektórzy optymistycznie patrzą na przyszłe poszukiwania tego zestawu, szczególnie dzięki NPC-om, którzy noszą go w wersji testowej 10.2. Inni obawiają się, że będzie można go kupić za prawdziwe pieniądze w sklepie internetowym gry.Ponadto wiele innych tradycyjnych zestawów zbroi, takich jak Lightforged Draenei i Nightborne, ma wersje w wersjach kolorystycznych, które nie są jeszcze dostępne. Miejmy nadzieję, że pewnego dnia World of Warcraft udostępni wszystkie te fantastyczne zestawy zbroi wszystkim graczom.

World of Warcraft jest już dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com