Potwierdzono datę rozpoczęcia bety World of Warcraft: The War Within

Wreszcie potwierdzono datę rozpoczęcia okresu testów beta długo oczekiwanego, dziesiątego dodatku do World of Warcraft, zatytułowanego The War Within. Na szczęście nie trzeba długo czekać, zanim zagłębisz się w niebezpieczne światy leżące pod Azeroth.

Premiera WoW War Within

Blizzard świętuje 20-lecie swojej uznanej gry MMORPG, wypuszczając World Soul Saga, epicką historię obejmującą trzy rozszerzenia: The War Within, Midnight i The Last Titan. Zabiorą graczy World of Warcraft do Khaz Algar, podziemnego królestwa podzielonego na cztery strefy i wprowadzą nową grywalną rasę, Earth Allies.

Data premiery WoW War Within ma nadejść przed końcem 2024 r., ale wcześniej ujawniono, że okres testów beta rozpocznie się w środę, 5 czerwca 2024 r.

Weź udział w becie

Blizzard potwierdził, że zaprosi „weteranów społeczności, prasę, strony fanowskie, przyjaciół i rodzinę” do wypróbowania wersji beta w okresie testowym. Możesz zarejestrować swoje zainteresowanie, aby mieć szansę na udział lub zagwarantować dostęp, kupując lub uaktualniając wersję The War Within Epic Edition. Więcej informacji na temat procesu znajdziesz tutaj.

Jeśli zostaniesz wybrany do wzięcia udziału w wersji beta, otrzymasz wiadomość e-mail z zaproszeniem do pobrania klienta gry. Nie martw się, jeśli nie otrzymasz zaproszenia od razu, ponieważ w okresie testów wersji beta zostanie wysłanych więcej zaproszeń.

Inne zasoby

Jeśli nie możesz się już doczekać nowego rozszerzenia WoW, możesz przeczytać naszą zapowiedź The War Within, aby zobaczyć, co o nim pomyśleliśmy, lub sprawdzić naszą listę najlepszych dodatków do WoW, które poprawią Twoje wrażenia z gry, zanim będzie ona pełna wydać później w tym roku.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać świetne oferty.

Źródło: www.bing.com