Potwierdzono datę premiery World of Warcraft: The War Within i rozpoczęcie okresu testów beta

World of Warcraft: Wreszcie potwierdzono datę rozpoczęcia bety nowego dodatku

Nowe rozszerzenie

Fani World of Warcraft, którzy nie mogą się już doczekać dziesiątego dodatku do gry, The War Within, z przyjemnością dowiedzą się, że w końcu potwierdzono datę rozpoczęcia okresu testów beta. Na szczęście nie trzeba długo czekać, zanim zagłębimy się w niebezpieczne światy leżące pod Azeroth.

Blizzard, aby uczcić 20-lecie swojej uznanej gry MMORPG, wypuszcza Worldsoul Saga, epicką historię rozłożoną na trzy dodatki: The War Within, Midnight i The Last Titan. Te rozszerzenia przeniosą graczy World of Warcraft do Khaz Algar, podziemnej krainy podzielonej na cztery strefy i wprowadzą nową sprzymierzoną rasę, Ziemnych.

Data wydania wersji beta

Data premiery WoW War Within spodziewana jest przed końcem 2024 roku, ale wcześniej ujawniono, że okres beta testów rozpocznie się w środę, 5 czerwca 2024 roku.

Blizzard potwierdził, że zaprosi „weteranów społeczności, prasy, stron fanów, przyjaciół i rodzinę” do wypróbowania wersji beta w okresie testowym. Możesz zarejestrować swoje zainteresowanie, aby mieć szansę wzięcia udziału, lub możesz zagwarantować dostęp, kupując lub uaktualniając do epickiej edycji The War Within.

Jeśli zostaniesz wybrany do wzięcia udziału w wersji beta, otrzymasz wiadomość e-mail z zaproszeniem do pobrania klienta gry. Nie martw się, jeśli nie otrzymasz zaproszenia od razu, ponieważ w okresie testów wersji beta zostanie wysłanych więcej zaproszeń.

Doświadczenie gry

Jeśli nie możesz się już doczekać nowego rozszerzenia WoW, możesz przeczytać naszą zapowiedź The War Within, aby zobaczyć, co o nim pomyśleliśmy, lub sprawdzić naszą listę najlepszych dodatków do WoW, które poprawią Twoje wrażenia z gry w oczekiwaniu na premierę pełne wydanie jeszcze w tym roku.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych lub skorzystać z naszego narzędzia do śledzenia ofert PCGN, aby zaoszczędzić.

Źródło: www.bing.com