Postacie WoW utknęły w Court of Stars („Serwer światowy nie działa”)


Prawdopodobnie słyszałeś kiedyś o World of Warcraft (znanym również po prostu jako „WoW”). W końcu kultowa gra MMO istnieje w branży od ponad 18 lat.

Grze udało się utrzymać przy życiu, otrzymując rozszerzenia z dużą ilością nowej zawartości, z których najnowszy to Dragonflight. Tutaj omówiliśmy niektóre problemy zgłoszone przez graczy w tym rozszerzeniu (1, 2, 3).


Teraz gracze WoW zgłaszają problem polegający na tym, że ich postacie zacinają się w „Court of Stars”, problem związany z nieprawidłowym działaniem „Usługi usuwania postaci”.

Postacie WoW utknęły w lochu Court of Stars (błąd „Serwer światowy nie działa”)

Według doniesień, niektóre postacie graczy World of Warcraft utknęły w lochach „Court of Stars” z powodu komunikatu o błędzie „World server is down” uniemożliwiającego im zalogowanie się.

wow-postacie-zablokowane-kort-gwiazd-serwer-świata-nie działa-1
Źródło

Serwer świata jest wyłączony, proszę o pomoc ?

cześć wszystkim! wczoraj byliśmy w lochu Timewalking Court of Stars, a mój przyjaciel znalazł się na końcu lochu i tam się rozłączył.

teraz nie może się zalogować przez ponad 24 godziny, za każdym razem, gdy próbuje się zalogować, wyskakuje błąd „serwer światowy nie działa”.
Źródło

Potrzebujesz pomocy przy wyłączonym serwerze World

Mogę zalogować się na dowolną postać na dowolnym serwerze, który posiadam, z wyjątkiem 1 kościogryzacza. Mój dk tankował w Court of Stars i miałem przerwę w dostawie prądu z powodu śniegu. Nie mogę go przenieść na stronę pomocy technicznej.
Źródło

Po eskalacji doniesień problem dotarł do uszu Blizzarda. W odpowiedzi tymczasowo wyłączyli loch Court of Stars.

wow-postacie-zablokowane-kort-gwiazd-serwer-świata-nie działa-2
Źródło

Usługa odblokowywania postaci nie działa lub nie działa

Nie rozwiązało to jednak problemu tych graczy, których postacie już utknęły. W takim przypadku zespół Blizzarda zaleca skorzystanie z usługi „Usuwanie lub przenoszenie postaci”.

Czy 1) próbowałeś skorzystać z usługi przenoszenia postaci i 2) wysłałeś zgłoszenie, jeśli to nie zadziałało? Bibliografia
Źródło

Jednak wiele raportów wskazuje, że usługa Character Unstuck Service nie działa poprawnie.

wow-postacie-utknęły-na-korcie-gwiazd-serwer-świata-nie działa-3
Źródło

Usługa odblokowania postaci nie działa

Od kilku dni próbuję przenieść moją postać z dworu gwiazd, ale nieudana usługa ciągle zawodzi. Wiem, że zburzyli loch. Chcę po prostu grać moją główną
Źródło

Serwer światowy wyłączony. Niezablokowana usługa nie działa

próbował skorzystać z nieutkniętej usługi, próbował wysłać zgłoszenie, ale podejrzewamy, że przy nowej łatce ze wszystkimi błędami, zgłoszenie nie zostanie rozwiązane w mniej niż tydzień.
Źródło

W takich przypadkach Blizzard zaleca otwarcie zgłoszenia do pomocy technicznej. Niestety wiele raportów wskazuje, że ta opcja również nie działa, więc gracze, których to dotyczy, pozostają bez opcji.

Dziękuję, ale… Miałem otwarte zgłoszenie przez prawie cały dzień i otrzymałem tylko automatyczną odpowiedź. Widziałem, jak GM przywoływał moby podczas rajdów streamerów, ale nie mogę pozwolić, aby GM przeniósł moją postać?
Źródło

Nie można przesłać biletu na Ye ole TW d/c – World Server Down. Char Unstuck nie działa

Próbowałem zarejestrować zgłoszenie do pomocy technicznej, ale wszystko, co otrzymuję, to standardowe odpowiedzi i nie mogę znaleźć miejsca, w którym mogę je przesłać. Postać to Soopah-Kazzak EU.
Źródło

Będziemy aktualizować tę historię w miarę rozwoju wydarzeń.

PiunikaWeb zaczynała jako czysto śledcza strona dziennikarstwa technologicznego, skupiająca się głównie na „najświeższych” lub „ekskluzywnych” wiadomościach. W krótkim czasie nasze historie zostały podchwycone przez Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors i wiele innych. Chcesz wiedzieć więcej o nas? Udaj się tutaj.

Źródło : https://piunikaweb.com/2023/01/30/wow-characters-stuck-in-court-of-stars-world-server-is-down/