pomimo tego, że „zrujnował sobie życie”, David Harbour ponownie zagra w World of Warcraft; możesz to zobaczyć na Twitchu | Podnieść do właściwego poziomu


Gry wideo stają się coraz bardziej popularne, więc każdy, bez względu na wiek, płeć czy zawód, może w nie grać i cieszyć się nimi. Nic dziwnego, że są wielkie gwiazdy filmu i telewizji, które są fanami tego rozwijającego się medium. W związku z tym David Harbour wyraził już swoją miłość do popularnej serii Blizzarda i wkrótce wróci do swoich starych nawyków.

Jeśli go nie znasz, David Harbor to odnoszący sukcesy amerykański aktor, który rozpoczął karierę zawodową na przełomie tysiącleci, ale w ostatnich latach zyskał sławę dzięki roli Jima Hoppera w popularnym serialu Netflix Stranger Things. Z dziedziny gamingu wiadomo, że wcieli się w jednego z bohaterów nadchodzącej live-action adaptacji Gran Turismo.

Era Davida Harbora uzależniona od World of Warcraft

W czerwcu tego roku hollywoodzki celebryta wyznał, że jest wielkim fanem World of Warcraft, popularnej gry MMORPG firmy Blizzard Entertainment. Jednak w wywiadzie żartował, że jest uzależniony i że hazard „zrujnował mu życie” na rok.

„W 2005 roku grałem w tę grę do znudzenia! Zrujnowało mi to życie na rok. To znaczy, byłem szalony. Byłem dzikim uzależnionym od tej gry wideo. Był wojownikiem nocnych elfów o imieniu Norad i drugim czołgiem w całej mojej gildii” — skomentował David Harbour.

Wygląda na to, że jego związek z wieloosobową grą wideo nie był traumatyczny, ponieważ amerykański aktor wkrótce znów zagra. Najlepsza część? Z tej okazji będziemy mogli towarzyszyć mu w podróży po tych fantastycznych krainach.

Powiązane wideo: World of Warcraft – zwiastun dodatku „Dragonflight” ujawniający zwiastun filmowy

Pomimo „zrujnowania mu życia” David Harbour zagra w World of Warcraft: Dragonflight na Twitchu

World of Warcraft to stale rozwijająca się gra, aw ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami debiutu wielu aktualizacji dodających nową zawartość. Fani mają szczęście, ponieważ Dragonflight został wydany 28 listopada, najnowsze rozszerzenie, które śledzi wydarzenia z Shadowlands i dodaje wiele nowych funkcji, które obiecują zmienić rdzeń doświadczenia.

Aby uczcić premierę, Blizzard Entertainment zorganizuje transmisję na żywo na Twitchu, podczas której David Harbour zagra w nowe rozszerzenie do popularnej gry MMORPG. Obecni będą również znani twórcy treści, tacy jak Maximum, AnnieFuchsia, Naguura i Larsfest.

Transmisja odbędzie się dzisiaj, 2 grudnia, o godzinie 16:00 (czasu meksykańskiego). Możecie go obejrzeć na oficjalnym kanale World of Warcraft. Ta współpraca nadchodziła. W zeszłym tygodniu amerykański aktor udostępnił przezabawną reklamę, w której unika ognistego ataku gigantycznego smoka.

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzarda

Ale powiedz nam, czy planujesz włączyć się do transmisji? Pozwól nam przeczytać Cię w komentarzach.

Kliknij tutaj, aby znaleźć najnowsze wiadomości z World of Warcraft.

Powiązane wideo: Czy nadchodzi złoty wiek filmów i seriali gier wideo?

Redakcyjny: Hazard / Facebook / Twitter / YouTube / Instagram / Wiadomości / Discord / Telegram / Wiadomości Google

Fuente

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/12/02/despite-the-fact-that-he-ruined-his-life-david-harbor-will-play-world-of-warcraft-again-you-can-see-it-on-twitch-level-up/