Policja przejmuje grę WoW Frostmourne – tak, naprawdę

Straszna Ostrze Mrozu, najbardziej niesławna broń w World of Warcraft. Odpowiedzialna za stworzenie Sylvanas Windrunner, the Fallen i the Scourge, odgrywa zasadniczą rolę w narracji MMORPG i zajmuje centralne miejsce w dodatku Wrath of the Lich King, przez wielu uważanym za najlepszy w grze. nie może się równać z policją w Manitobie, która podczas niedawnego nalotu skonfiskowała ją – i wiele innych rodzajów broni. Weź to, Arthasie.

Imponujący wpis

Z biuletynu informacyjnego opublikowanego w poniedziałek 11 września na oficjalnej stronie internetowej policji w Manitobie wynika, że ​​w środę 6 września funkcjonariusze przeszukali nieruchomość na terenie Norweskiego Domu i skonfiskowali 130 gramów czegoś, co wyglądało na czystą kokainę.

Choć samo to jest imponującym wyczynem, funkcjonariusze odkryli również na terenie posiadłości dość zróżnicowany wybór nielegalnej broni, w tym maczety, gaz pieprzowy na niedźwiedzie i różne karabiny dużego kalibru. Wśród tego arsenału znajduje się coś, co wydaje się być repliką Ostrzem Mrozu, niszczycielskim mieczem Arthasa, w oficjalnym raporcie oznaczonym po prostu jako „miecz”.

Zatrzymania i zarzuty

W tej sprawie zatrzymano cztery osoby, w tym 17-letniego nieletniego, którym postawiono zarzuty posiadania w celu odsprzedaży oraz ośmiu zarzutów posiadania broni w celach niebezpiecznych.

Wyobraź sobie taką sytuację: Arthas przed zabiciem Terenasa zostaje złapany przez policję Azeroth za posiadanie niezwykle potężnej broni. Zostaje wtrącony do więzienia w Lordaeron i pozostawiony tam, aby zgnił. Sylvanas Windrunner nigdy nie zostanie Królową Banshee, Quel’Thalas nigdy nie upadnie. Shadowlands i BFA nigdy się nie zdarzają. Brzmi miło, prawda?

Prawdziwe zagrożenie?

A skoro mowa o spekulacjach, zastanawiam się, czy miecz jest rzeczywiście ostry – biorąc pod uwagę, że można go kupić w sklepie Blizzarda za 1500 dolarów, domyślam się, że choć niewiarygodnie się go ogląda, nie jest on szczególnie zabójczy. Tak czy inaczej, z pewnością może zadać poważne, tępe obrażenia i to prawdopodobnie wystarczy, aby oddzielić twoją duszę od ciała.

Jeśli jednak chcesz uniknąć zmiażdżenia głowy w grze, sugeruję sprawdzenie naszej listy najlepszych dodatków do WoW, a także naszego rankingu specjalizacji Dragonflight WoW, aby mieć pewność, że grasz z najlepszą możliwą konfiguracją.

Źródło: www.pcgamesn.com