Policja przejmuje broń przestępców i odkrywa replikę kultowego miecza z Warcrafta | Poziom w górę

Dwóch młodych ludzi zostało niedawno aresztowanych przez Królewską Kanadyjską Policję Konną za nielegalne posiadanie broni i narkotyków. Ale tym, co zaskoczyło władze, było odkrycie w arsenale przestępców repliki ważnego miecza Warcraft: Frostmourne. Najwyraźniej jeden z zatrzymanych jest fanem słynnego Króla Lisza, a wszystko wskazuje na to, że władze nic nie wiedziały o franczyzie Blizzarda. Dowodem jest to, że w oficjalnym raporcie obiekt został po prostu opisany jako miecz.

Replika Frostmourne z Warcrafta w rękach przestępców

Według szczegółów policja skonfiskowała arsenał składający się z noży, pistoletów, karabinów i innego rodzaju broni. Ponadto skonfiskowała nielegalne substancje, które znajdowały się w rękach dwóch młodych osób w wieku 26 i 17 lat.

Wiadomość przyciągnęła uwagę graczy i fanów Blizzarda z bardzo konkretnego powodu: zdjęcie łupów udostępnione przez policję przedstawia replikę Frostmourne. Jeśli nie wiesz, jest to bardzo ważny miecz w historii Warcraft III, ponieważ jest powiązany z nieszczęściem księcia Arthasa.

Runiczny Miecz Nehemyra to kultowy przedmiot w sadze do tego stopnia, że ​​Blizzard wiele lat temu zdecydował się sprzedawać dokładne repliki za 1500 dolarów. Jest zatem w oczach wszystkich graczy bardzo cennym przedmiotem kolekcjonerskim.

Jednak wielu fanów było rozczarowanych, gdy dowiedziało się, że władze nazywały ten przedmiot po prostu mieczem. Aresztowanym grożą zarzuty, za które grozi im do 10 lat więzienia. Dlatego znajdują się w poważnych tarapatach, zwłaszcza że nie będą w stanie łatwo się z nich wydostać, nawet przy pomocy mocy Frostmourne.

Frostmourne z Warcrafta odnaleziony w nietypowym miejscu

Na wypadek gdybyś zapomniał: fani WoW-a oskarżają Tencent o plagiat MMO i czerpanie korzyści z konfliktu pomiędzy Blizzardem a NetEase

Na tej stronie znajdziesz więcej aktualności związanych z Warcraftem.

Może ci się spodobać także: Koniec formatu fizycznego.

Wydawca: Gaming / Facebook / Twitter / YouTube / Instagram / News / Discord / Telegram / Google News

Źródło : [inconnue]

Źródło: www.ruetir.com