Pokimane zyskał uznanie setek fanów dzięki dołączeniu do gildii „World of Warcraft”.

Pokimane dołącza do gildii strumieniowej

Popularna streamerka Twitcha, Imane „Pokimane”, znana fanom po prostu jako Pokimane, wywołała małą rewolucję w społeczności „World of Warcraft”, kiedy zaczęła streamować wraz z Matthew „Mizkifem” i Thomasem „Sodapoppinem”.

Imane została członkinią gildii streamerów Jedynego Prawdziwego Króla, a setki innych członków zjednoczyło się, aby ją powitać.

Reakcje Pokimane’a

Znany przede wszystkim z gier takich jak „Valorant” i „League of Legends”, Pokimane wydaje się bardzo rozwijać, odkąd opuścił Offline TV na początku tego roku. Ostatnią zmianą było przejście do bardzo popularnej gry online dla wielu graczy.

Streamerka była zachwycona widokiem tak wielu graczy czekających w kolejce, aby ją przywitać. Po uświadomieniu sobie, że to inni gracze klęczą na powitanie, gwiazda Twitcha wydała pisk podniecenia, mówiąc: „Wow, kim są ci wszyscy ludzie?” Myślałem, że to NPC. »

Reakcje fanów Pokimane

Tweet opublikowany na koncie X sieci OTK wzbudził spore zainteresowanie i skomentowało go kilku fanów. Jeden z użytkowników napisał: „Jestem pod ogromnym wrażeniem zorganizowania graczy w porównaniu z jakimkolwiek innym streamerem w grze”.

Inny zażartował: „Trzy dni i zrezygnuje z Imao”. Ktoś inny zadzwonił do społeczności i powiedział: „Gracze. » W międzyczasie użytkownik powitał Pokimane, pisząc: „GOOOOO!!!! Witamy w uzależnieniu. »

Źródło: www.bing.com