Pokimane dokucza Mizkifowi podczas gry w WoW Classic Hardkor

Przyjazna sprzeczka pomiędzy Pokimane i Mizkifem w WoW

Gwiazdy Twitcha, Imane „Pokimane” i Matthew „Mizkif”, rywalizowali ze sobą w World of Warcraft Classic Hardkor podczas transmisji na żywo 12 listopada. Mizkif naśmiewał się z Pokimane, mówiąc, że ma gorsze zaburzenie deficytu uwagi (ADHD) niż jego, co doprowadziło do zabawnej potyczki między nimi.

W transmisji Pokimane ukończył zadanie w obszarze odrodzenia Sojuszu po dwóch godzinach. Była zakłopotana nagrodą, nie wiedząc, którą opcję wybrać.

Mizkif wyjaśnił, że WoW Classic Hardkor był znacznie trudniejszy niż zwykła edycja. Jeśli popełnisz najmniejszy błąd, zginiesz i cała ciężka praca pójdzie na marne. Dokuczał także Pokimane, że zadawała wiele pytań z rzędu.

Pokimane odwraca sytuację na swoją korzyść

W odpowiedzi Pokimane kpił z Mizkifa, nazywając go „streamerem WoW w trybie czatu”. Dokuczanie trwało nadal, a wszyscy bronili swoich metod rozgrywki i wyborów postaci.

Fragment argumentacji udostępniono na YouTube, wywołując różne reakcje. Niektórzy internauci chwalili grę aktorską Pokimane, inni krytykowali jej osobowość.

Mimo że wymiana zdań była pozytywna, niektórzy internauci przyjęli ją z humorem, najwyraźniej doceniając zabawny ton debaty. Z drugiej strony niektórzy zgłaszali zastrzeżenia co do autentyczności jednego lub drugiego z uczestników sporu.

MEAWW nie jest również w stanie potwierdzić ani obalić twierdzeń tych osób i organizacji w Internecie.
*Nie zapominajmy o sprawdzaniu faktów przez OMGFAC (o mój Boże, sprawdzaniu faktów)*

Źródło: www.bing.com