Pokimane dokucza Mizkifowi podczas gry w WoW Classic Hardkor

Kiedy Pokimane kpi z Mizkifa za jego komentarz na temat trudności World of Warcraft Hardkor

12 listopada popularny gracz na Twitchu, Pokimane i Matthew „Mizkif”, zagrali na żywo w World of Warcraft Classic Hardkor.

Mizkif stwierdził, że Pokimane ma „gorsze ADHD” (zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi) niż on. Obaj twórcy treści wdali się w wymianę przekomarzań, zdobywając kolejne poziomy w ludzkiej strefie startowej, w Dolinie Northshire.

Następnie Pokimane nazwał Mizkifa „streamerem WoW, który po prostu mówi”.

Przezabawne reakcje internautów na wymianę zdań pomiędzy Pokimane i Mizkifem

Następnie, w swojej ostatniej transmisji na żywo, Pokimane ukończyła zadanie „Wilki przez granicę” w strefie początkowej Sojuszu po dwóch godzinach rozgrywki. Współzałożycielka OffineTV była zdezorientowana, gdy spojrzała na cenę zadania, nie będąc pewna, które z dwie opcje zbroi, które powinna wybrać.

Wyjaśniając, czym WoW Classic Hardcor różni się od klasycznej edycji, Mizkif zauważył: „Hardcore WoW to bardzo trudna gra, nie jest łatwa. W porządku ? Jest tak… jeśli choć raz zboczysz, zginiesz! Wszystko, na co pracowałeś… Masz gorsze ADHD niż moje. Wystarczy zadać pytanie i już jesteś na 17-tym pytaniu. »

„Przepraszam, gram w tę grę w przeciwieństwie do ciebie!” Wiem jednak, że tak naprawdę nie tym żyjesz” – odpowiedział Pokimane.

Mizkif odparował: „Jestem streamerem WoW! Obecnie gram tylko w WoW! Jak śmiesz ? »

Następnie Pokimane powiedział: „Więc to dobrze. Jesteś streamerem WoW, który po prostu mówi (streamer wybucha śmiechem)”, aby odpowiedzieć: „Cholera! Nie, nie chcę tej reputacji. Tu Asmondgold, zostaw mnie w spokoju! » To skłoniło Pokimane do pytania: „Jeśli nie chcesz tej reputacji, dlaczego kazałeś zabić Emi (Emiru)?” I przez ciebie zabito ExtraEmily. Wszystkie Emily zginęły przez ciebie. »

Następnie Mizkif stwierdził: „Nie zabiłem Emi!” EkstraEmily? Nie obchodziłoby mnie to! RIP błazen, jeśli ExtraEmily nie żyje. Nie obchodzi mnie to. Jedyną osobą, która byłaby z tego powodu zdenerwowana, jest Tips. Zabiłem się i wczoraj zostałem zabity. »

Kiedy Pokimane zapytał Mizkifa, czy jest „aż tak zły” w WoW, odpowiedział: „Nie jestem zły w grę, głupcze!” Po prostu… Od czasu do czasu popełniasz błąd. »

Komentarze w reakcji na zabawną wymianę zdań pomiędzy Pokimane i Mizkifem w Internecie

Krótko po opublikowaniu na YouTube klipu z transmisji na żywo Pokimane i Mizkifa internauci zaczęli komentować swoje przemyślenia na temat rozmowy.

Jeden powiedział: „*jedz popcorn i patrz, jak dwóch idiotów się kłóci”, a inny dodał: „BRO BYŁ TAK PRZEstraszony LMAOOOOOOOOOOOO”. »

„Wtf, czy Pokimane jest naprawdę szczery? Nigdy wcześniej nie widziałam jej transmisji ani klipów” – powiedziała jedna z osób, chwaląc Pokimane.

„LOL, bez urazy, po prostu starałem się być zabawny” – ktoś zażartował konwersacyjnie.

Jeden z użytkowników, który wyraźnie nie lubi Pokimane, napisał: „To wielka hipokryta”. Mizkif stworzył DUŻO dobrych treści, w przeciwieństwie do Pokiego, który po prostu błąka się, reaguje i tworzy dramaty. »

Źródło: meaww.com