Pokazy alfa World of Warcraft Dragonflight, w tym sposób, w jaki wyróżniają się Strefy Smoczych Wysp!!


Alfa World of Warcraft Dragonflight pokazuje, jak wyróżniają się Smocze Wyspy

Po miesiącu w nieograniczonych testach narodzin, World of Warcraft udostępnia graczom wszystkie nowe strefy Dragonflight, wszystkie zlokalizowane na Smoczych Wyspach — legendarnej ojczyźnie smoczego stada.

Gdy gracze przemierzają je, odkrywają starożytne sekrety, spiski buntu i poruszające dekoracje ze szczytów swoich konfigurowalnych smoczych wierzchowców.

Podobnie jak w wielu historiach World of Warcraft, główną rzeczą w Dragonflight jest znalezienie, zabezpieczenie i wzmocnienie kilku pozostałości,

tym razem nazwano Oathstones pięcioma filarami, które reprezentują moc i ładunek głównych smoków przez słonie w starożytnej historii.

Podkręcając wszystkie pięć, Aspekty mogą odzyskać moce, które oddały, aby opanować Deathwinga podczas Cataclysm.

Oczywiście, nienawidzący Tytanów Primaliści starają się pomóc za wszelką cenę.

Zakazane Reach, położone na północ od Smoczych Wysp, to miejsce, w którym nowa rasa Dragonflight ma pierwsze doświadczenie.

Duży i bujny, objęty zakazem Reach jest usiany pozostałościami instalacji Nelthariona.

Morsy, takie jak Tuskarr, mają willę odłożoną na pasma, dość bezpieczną przed kosami i Karaskiem, którzy uderzają w lasy.

Podczas próby powitalnej postacie Dracthyr Evoker wycinają się ze swojej hibernacji po tysiącach razy, by odkryć, że Neltharion zniknął, a świat się zmienił.

Wkrótce po przebudzeniu muszą raczej zmagać się ze swoimi dzikimi ptakami z więzienia, którzy chcą, aby zawsze śpią,

oraz dzikusów, którzy chcą uwolnić swoją niszczycielską, ucieleśnioną wczesną fazę gry z uwięzienia na Titanicu.

Gracze podróżują przez Reach z pomocą Scalecommandera Emberthala, Viridii i Sarkaretha, którzy raczej wychodzą z depresji, a później opuszczają go wraz ze Scalecommander Azurathelem lub Cinderthreshem, aby niezależnie dołączyć do tłumu lub Przymierza.

Podczas gdy gracze nie wracają do The interdicted Reach podczas zdobywania poziomów, świat beczek sugeruje, że ma on do odegrania rolę w nienarodzonych wydarzeniach Dragonflight.

Budzące się Brzegi to pierwszy obszar, który gracze odwiedzą, aby doświadczyć porozumienia Smoczych Wysp.

Ten górzysty region jest podzielony między czerwonymi i czarnymi smokami Barrels Fame.

Obszary kontrolowane przez tych pierwszych są bogate i pełne audytoriów, belek i umywalek.

Podczas gdy krainy ostateczne są aktywne i zaciekłe, burzowe szczyty.

Obszar ten jest usiany konfliktami etnicznymi, gdy dzicy poruszają samą ziemią, by wznieść się na boki.

Azure Span to trzeci region, który gracze odwiedzą w ramach umowy Dragonflight.

Największy obszar stada smoków, ten teren drzewny jest domem dla niebieskiego stada smoków, a także gnolli przypominających tuskarry i hieny.

Podróżowanie przez ten rozległy region przywodzi na myśl jeden ze stylowych korytarzy Wrath of the Lich King – od wiecznie zielonych lasów Grizzly Hills po pokryte śniegiem szczyty i tajemnicze struktury Coldarra.

Zawsze bądź na bieżąco z nami, odwiedź GeeksULTD, aby uzyskać aktualizacje w czasie rzeczywistym.Źródło : https://www.geeksultd.com/2022/08/world-of-warcraft-dragonflights-alpha-shows-including-the-way-by-which-dragon-islands-zones-stand-out/