Podziemna wojna w World Of Warcraft: nowe zanurzenie w Khaz Algar

World Of Warcraft: The War Within to pierwsza część nowej sagi Worldsoul, ambitnego przedsięwzięcia twórczego dla uniwersum Warcraft. W tej grze gracze udają się na nowy kontynent Khaz Algar, gdzie starożytna cywilizacja rośnie głęboko pod powierzchnią planety.

Odkrywanie Khaz Algar

Starożytna cywilizacja Nerubii rośnie w siłę, wspomagana przez Xal’atatha, Zwiastuna Pustki, wprowadzonego po raz pierwszy w rozszerzeniu Legion. Gracze będą musieli zwrócić się o pomoc do Ziemian, nowej sprzymierzonej rasy dostępnej dla graczy Hordy i Przymierza, w miarę postępów w grze i odkrywania zupełnie nowego świata, który istnieje od wieków i którego mieszkańcy przygotowują się na nieuchronne konflikty.

Nadchodzące rozszerzenia

Saga Worldsoul do World Of Warcraft zawiera dwa rozszerzenia będące kontynuacją The War Within: World Of Warcraft: Midnight i World Of Warcraft: The Last Titan.

Wersja alfa World of Warcraft The War Within będzie kontynuowana w tym tygodniu z nową partią zawartości dostępną do testów. Oto, co jest dostępne w tygodniu 4:

Dostępna treść

Poziom/zakres pozycji: 78-80. Gracze, którzy brali udział w kompilacjach z poprzednich tygodni, zobaczą swoje postacie, ale zaleca się utworzenie nowej postaci przy użyciu szablonu tworzenia. Obszary i zadania: Azj-Kahet. Serce cywilizacji Nerubii, Azj-Kahet, jest ostatnim żyjącym królestwem Nerubii.

Należy pamiętać, że w tej wersji dostępne będą aktualizacje zadań i interfejsu użytkownika. Dodatkowo dostępne będzie nowe pole bitwy PvP, Wąwóz Deephaul, a także zadanie wprowadzające dla Ziemian. Oczekuje się także aktualizacji talentów bohaterów dla klas Łotrzyka i Szamana.

Kluczowe cechy

Zagłęb się w głąb samego Azeroth, odkrywaj nowe cywilizacje i obszary, nawiązuj więzi z mieszkańcami głębin i realizuj swoje fantazje klasowe. Twórz nowe więzi z mieszkańcami głębin, odkrywaj nowe możliwości w grze i rozwijaj potencjał swoich postaci.

World Of Warcraft: The War Within ukaże się na PC/Mac w 2024 roku. Czekajcie na więcej artykułów na temat tej ekscytującej przygody w WoW!

Źródło: www.bing.com