Tarisland – nowa gra MMORPG od Tencent – globalna premiera na PC i urządzenia mobilne w tym roku.

Tencent zapowiada nową grę MMORPG podobną do World of Warcraft

Chiński gigant medialny Tencent ogłosił nową grę MMORPG o nazwie Tarisland, która jest bardzo podobna do popularnej gry MMORPG firmy Blizzard, World of Warcraft. Po podziale z Blizzardem, Tencent nie mógł się oprzeć szansie na stworzenie własnej gry. Wygląda na to, że Tarisland jest już prawie gotowy, ponieważ Tencent potwierdził globalną premierę na PC i urządzenia mobilne jeszcze w tym roku.

Czego możemy się spodziewać w grze?

Tarisland ma zawierać rajdy, różnorodne klasy i buildy oraz rozległy świat do eksploracji. Tencent stara się stworzyć grę MMORPG typu non-pay-to-win na PC i urządzenia mobilne.

Kiedy premiera?

Tencent zapowiedział, że Tarisland otworzy swoje bramy jeszcze w tym roku. Studio już wypuściło krzykliwy zwiastun CGI, aby zaznaczyć ogłoszenie gry. Rejestracje są teraz otwarte na stronie internetowej Tarisland, jeśli chcesz mieć pierwszeństwo w grze.

„Staramy się stworzyć grę MMORPG typu non-pay-to-win na PC/mobile, zawierającą rajdy, różnorodne klasy i buildy oraz rozległy świat do eksploracji. Jakiego świata oczekujesz?” – napisał na Twitterze Tencent.

Możesz sprawdzić oficjalny zwiastun zapowiedzi poniżej.

Źródło: https://mmos.com/news/tarisland-official-announcement.