Po 19 latach żałoby po żonie kultowa postać WoW w końcu zaczyna żyć


Jeśli byłeś w pobliżu Świat Warcrafta od początku w 2004 roku czy grałeś Klasyczny WoW w 2019 roku na pewno słyszałeś frazę „Gdzie jest żona Mankrika?” na czacie Barrensa. Po spędzeniu 19 lat na żałobie po żonie, Mankrik w końcu rusza dalej.

Smocze stado, wydana 28 listopada 2022 r., ma być nowym początkiem całej gry. Ale nikt nie spodziewał się, że będzie to oznaczało nowy początek dla Wow postaci znalezionych i udostępnionych przez jednego gracza WoW’y subreddit z 5 marca, że ​​Mankrik ma oczy skierowane na inną kobietę.

Post na Reddit zawiera zrzut ekranu rozmowy między Shiri, sprzedawczynią Trading Post, a Mankrik chce kupić nową bransoletkę dla Mahki. Mahka jest szamanem orków z linii zadań Mankrik z Kataklizm i znajduje się obok Mankrik na południu Southern Barrens.

Powiązane: Żona Mankrika odnaleziona cała i zdrowa w Shadowlands w WoW

Żona Makrika, Olgra, która zmarła w r Klasyczny WoW przez ręce kolcozwierzy, można teraz znaleźć w Shadowlands jako członek Przymierza Nekrolordów. Chociaż nie udało nam się zamknąć sprawy Mankrika i jego żony, miło jest widzieć, jak obie te kultowe postacie z otwartymi rękami akceptują swoje przeznaczenie i znajdują nową ścieżkę w swoim życiu.

Poza tym Punkty Handlowe mają inne małe interakcje, które sprawiają, że Wow poczuć, że znowu żyję. Na przykład jeden z Sunreavers chce kupić prezent dla Jainy Proudmoore, a Gamon chce kupić nowy topór od Shiri.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6405eb0819b64bc1914f98bb35ae5d8c&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fan-iconic-wow-character-is-finally-moving-on&c=18416729399331010986&mkt=fr-fr