Plunderstorm: nowe, limitowane wydarzenie, którego nie można przegapić w WoW

World of Warcraft właśnie wypuściło najnowszą aktualizację zawartości dla Dragonflight, która zabierze Cię do Wyżyny Arathi na ograniczone czasowo wydarzenie inspirowane trybem Battle Royale, zwane Plunderstorm.

Zanurz się w Plunderstorm, nowym, ograniczonym czasowo wydarzeniu WoW

Wraz z wydaniem aktualizacji zawartości 10.2.6 możesz wziąć udział w wydarzeniu Plunderstorm i wcielić się w pirata przez kilka następnych tygodni w trybie PvPvE dla 60 graczy. Twoim celem jest podróżowanie po mapie i próba zostania ostatnim żyjącym piratem, zdobywając umiejętności, ulepszenia i łupy, aby przetrwać.

Twoja przygoda jako pirata zaczyna się od odkrywania zaklęć, zdolności i ulepszeń w skrzyniach skarbów oraz od walki z wrogami. Gdy zbierzesz te zaklęcia i zdolności, zostaną one automatycznie dodane do twojego paska akcji, z dwoma miejscami poświęconymi umiejętnościom ofensywnym i dwoma dodatkowymi na narzędzia takie jak skoki, zwiększenie prędkości i kontrola tłumu.

Zaklęcia i zdolności można ulepszyć, odkrywając wersje wyższej jakości w skrzyniach skarbów lub znajdując tę ​​samą zdolność gdzie indziej i układając ją w stosy do rangi 3. Istnieje kilka skrzyń skarbów o różnej rzadkości, które zawierają wszelkiego rodzaju zdolności ukryte na mapie.

Informacje o wydarzeniu

Wydarzenie Plunderstorm obejmuje także przedmioty kosmetyczne, zwierzaki, tytuły i wierzchowce, które można zdobyć w miarę postępów na ścieżce nagród, w tym majestatyczny wierzchowiec-papugę Plunderlord, kraba o imieniu Bubbles, kosmetyki Fibuster i wiele więcej.

Aby wyświetlić tę treść, włącz targetujące pliki cookie.

Spersonalizuj swojego pirata i poznaj wydarzenie Plunderstorm

Oto kilka informacji na temat wydarzenia:

  • Walcz (lub ukrywaj się) z przeciwnikami i eksploruj mapę, aby znaleźć umiejętności, które możesz ulepszyć w trakcie meczu.
  • Tradycyjnie w przypadku bitew królewskich ostatni żywy na kurczącej się mapie zostanie ogłoszony zwycięzcą, ale wszyscy uczestnicy będą robić postępy na ścieżkach nagród.
  • Umiejętności można kumulować aż do poziomu 3 (epickiego); Dodatkowo możesz odkryć zdolności na poziomie epickim podczas rzadkich spotkań z NPC oraz w skrzyniach ze skarbami o dużej wartości.
  • Interfejs użytkownika i możliwości są unikalne dla tego doświadczenia.

Wydarzenie Plunderstorm jest otwarte dla wszystkich graczy WoW. Niezależnie od tego, czy poprzez zastosowany czas gry, czy aktywną subskrypcję, każdy gracz WoW może wziąć udział, w tym gracze WoW Classic.

Gracze spoza Dragonflight muszą pobrać i zainstalować nowoczesnego klienta gry; Jednakże zakup najnowszego rozszerzenia nie jest konieczny, ponieważ Plunderstorm będzie dostępny za pomocą specjalnego przycisku na ekranie wyboru postaci.

Dostępne będą tryby Solo i Duo; Gracze mogą dodać przyjaciela ze swojej listy znajomych Battle.net na ekranie postaci Plunderstorm.

Postęp na całym koncie Battle.net

Gracze będą awansować poprzez słynną ścieżkę Keg Leg Crew aż do poziomu 40, a postępy będą dostępne na każdym koncie należącym do jednego konta Battle.net.

Nagrody dla graczy Modern i WoW Classic

W ramach wydarzenia obie grupy graczy będą mogły zdobyć nowego wierzchowca i zwierzaka-papugę.

Dodatkowe nagrody za transmog będą dostępne dla graczy Modern WoW.

Blizzard powiedział, że aktualizacja zawartości 10.2.6 przebiega inaczej niż poprzednie aktualizacje, co oznacza, że ​​aktualizacje sezonu 4 będą dostępne w publicznej strefie testowej w tym tygodniu i wystartują za kilka tygodni.

Informacje o łatce dla najnowszej aktualizacji możesz sprawdzić tutaj.

Źródło: www.bing.com