Plotka: Czy World Of Warcraft nadal będzie mobilny?


Blizzard chce, abyś udostępnił World of WarCraft na całym świecie.

Czy to możliwe? World of Warcraft nadal przychodzi na telefon komórkowy? Pojawiły się nowe dane, które sugerują, że nadal może tak być.

W sierpniu zeszłego roku pojawił się raport, że Blizzard i chiński deweloper NetEase odwołali swoje mobilny World of WarCraft, po trzech latach rozwoju. Byłaby to pełna gra RPG MMO grywalna na urządzeniach mobilnych. Zamiast być jednością, jest jedna próba wprowadzenia oryginalnej wersji World of WarCraft do smartfonów i tabletów, mobile World of WarCraft zostałby ustawiony w innym okresie. Ani Blizzard, ani NetEase nie chcieli komentować, gdy zostali zapytani, ale krążyła plotka, że ​​projekt zakończył się nieporozumieniem w zakresie. Raport ten wskazywał również, że firma NetEase rozwiązała 100-osobowy zespół w związku z anulowaniem.

Przeskakując do dzisiaj, pojawiły się oferty pracy dla nowego WarCraft gra mobilna, która pojawiła się na własnej stronie internetowej Blizzard Entertainment. Obecnie poszukuje starszych/głównych artystów technicznych ds. rurociągów oraz starszych/głównych artystów koncepcyjnych postaci. Blizzardowi prawdopodobnie nie brakuje artystów per se, chyba że rozpoczynają oni nowy duży projekt.

W kwietniu zeszłego roku informowaliśmy o tym, że Blizzard zapowiedział nową nadchodzącą grę mobilną WarCraft. Okazało się, że nie jest to mobilna wersja World of WarCraft, ale WarCraft Arclight Rumble, gra strategiczna podobna do Clash Royale. Mimo to mobilność jest obecnie największym czynnikiem wpływającym na przychody Blizzarda, więc mają ogromną motywację do wprowadzenia World of WarCraft na platformę.

World of WarCraft Sama gra nadal działa na PC od premiery w 2004 roku. Chociaż nikt nie będzie oskarżać gry o nierentowność, w tym momencie zdecydowanie istnieje granica tego, jak daleko gra może zajść na swojej jedynej platformie.

Ta plotka wydaje się sugerować, że Blizzard Entertainment jest zainteresowany kontynuacją World of WarCraft samodzielnie, co nie jest niczym niezwykłym dla dewelopera. Blizzard zatrudnił NetEase do pracy nad rozwojem Diablo Nieśmiertelny. Jednak wyżej wymienione WarCraft Arclight Rumblei wielki hit Blizzarda na telefony komórkowe, Hearthstonebyły to projekty wewnętrzne Blizzarda.

Współpraca z zewnętrznymi programistami, takimi jak NetEase, sprawia, że ​​Blizzard ma więcej darmowych zasobów do pracy nad większą liczbą gier i skupiania się na ważniejszych projektach. Oczywiście Blizzard ma również wyraźną przewagę nad tworzeniem swoich gier we własnym zakresie, w tym kontrolę jakości i większą kontrolę nad procesem tworzenia.

Jeśli Blizzard przyspiesza, aby to zrobić World of WarCraft mobilne MMO RPG, jest bardzo prawdopodobne, że zakres gry stał się większy. Blizzard zobowiązał się iść naprzód, co wskazuje, że ma dużą wiarę w to, że ich charakterystyczna seria gier MMO RPG odniesie sukces również na urządzeniach mobilnych i oczywiście jest w stanie ją zbudować. Bądź na bieżąco z GameRanx, aby uzyskać więcej wiadomości i plotek na temat tej potencjalnej przyszłości World of WarCraft gra.

Źródło: RedditŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6356a1981af04e549b1c5eb0ef5abdec&url=https%3A%2F%2Fgameranx.com%2Fupdates%2Fid%2F385226%2Farticle%2Frumor-is-world-of-warcraft-still-going-to-mobile%2F&c=4418369343667569531&mkt=fr-fr