Plany szybkiego ognia WoW


World of Warcraft: Dragonflight to najnowszy dodatek do przebojowej gry MMORPG. Podobnie jak poprzednie pakiety rozszerzeń, dodał także wiele nowych rzeczy do gry. Należą do nich nowe obszary, postacie i oczywiście zadania. Jedno z tych zadań nosi nazwę Plany szybkiego ognia. I chociaż to małe zadanie poboczne nie jest takie trudne do rozwiązania, gdy wiesz, co musisz w nim zrobić i gdzie musisz się udać, aby je ukończyć, fakt, że gra nie wskazuje, gdzie musisz się udać, może sprawić, że trochę mylące na początku. Nie martw się, po to tu jesteśmy, więc bez zbędnych ceregieli – oto wszystko, o czym musisz wiedzieć Szybkie plany ognia w WoWw tym jak rozpocząć to zadanie i gdzie musisz się później udać.

Plany szybkiego ognia WoW

Plany szybkiego ognia WoW Dragonflight

To małe zadanie poboczne, które możesz łatwo przegapić, jeśli skupiasz się na głównym wątku fabularnym. Możesz go zdobyć od NPC o imieniu Arcadia Chistlestone. Osoba ta znajduje się w Ruiny skarbca życia w The Waking Shores region. Celem zadania Planów szybkiego ognia jest: „Zebrać fragmenty pierwotnego płomienia od sił pierwotnych w Hornswog Hollow”. Nie brzmi to zbyt ciężko, ale gra nie zaznacza miejsca, w którym musisz się udać, aby pokonać tych wrogów, jak to zwykle bywa. Albo projektowo, albo przez przeoczenie.

Miejsce, o którym mowa, jest na szczęście bardzo blisko, więc nie będziesz musiał jechać zbyt daleko, aby to zrobić. Hornswog Hollow leży na południe od Ruin Krypty Życia, gdzie znajduje się Arkadia Chistlestone. Na poniższym zrzucie ekranu zaznaczyliśmy dokładne miejsce, w które należy się udać. Gdy tam dotrzesz, musisz zdobyć osiem Fragmentów Pierwotnego Płomienia, których możesz następnie użyć do stworzenia Kula Pierwotnych Płomieni. Zanieś go z powrotem do Arcadii Chistlestone, aby zakończyć to zadanie.

Lokalizacja WoW planów szybkiego ognia
Lokalizacja WoW planów szybkiego ogniaŹródło : https://www.gosunoob.com/guides/rapid-fire-plans-wow/