Pisarze klas rozmawiają o World of Warcraft Systems, pożyczonej mocy, balansie klas — Prezentacja społecznościMO Cast to podcast talkshow World of Warcraft, który koncentruje się na głębokich nurkowaniach klasy World of Warcraft. Wcześniej w tym miesiącu zorganizowali bardzo specjalny odcinek, w którym goście Mandl, Panthea, Wordup i Guiltyas dyskutowali o systemach World of Warcraft jako całości. Wszyscy czterej goście piszą dla nas przewodniki klasowe tutaj w Wowhead, a także w innych miejscach. To doskonała, świadoma, konstruktywna i inteligentna rozmowa o stanie zajęć w WoW.

W pierwszej rundzie Breaking World of Warcraft siadamy z Mandlem, Pantheą, Wordupem i Guiltyasem i zagłębiamy się w rażące problemy z grą, próbując znaleźć rozwiązania, ponieważ naprawienie World of Warcraft jest naszym ostatecznym celem, ponieważ wciąż bardzo kocham tę gre. Ten odcinek naszego podcastu wow skupia się głównie na ogólnym zakresie klas World of Warcraft, a także na niesławnej sytuacji zapożyczonej mocy wow z wieloma szczegółami, w które można się dostać, więc usiądź wygodnie, zrelaksuj się i jeśli lubisz tego typu format, polub MO Cast, bo jeszcze więcej nadejdzie!

Możesz sprawdzić pracę tych gości w naszych przewodnikach i śledzić ich na Twitterze:

Blood Death Knight Tank Guide Feral Druid DPS Guide Enhancement Shaman DPS Guide

Mandl | Pantea | Wordup | Guiltyas

Źródło : https://www.wowhead.com/news=325392/class-writers-chat-about-world-of-warcraft-systems-borrowed-power-class-balance