Pamiątkowy zestaw zbroi nocnych elfów już w World of Warcraft

Niedawno World of Warcraft potwierdziło, że gracze będą mogli w najbliższej przyszłości zdobyć brakujący zestaw dziedzicznej zbroi Nocnych Elfów. Choć nie podano jeszcze żadnych szczegółów, tajemnica zaginionego zestawu wkrótce zostanie rozwiązana.

Aktualizacja 10.1.7: Wcielenie Furii

Aktualizacja 10.1.7, Fury Incarnate, niedawno pojawiła się w World of Warcraft. Ta aktualizacja zawiera imponującą ilość zawartości, w tym misję zdobycia rodzinnej zbroi Nocnych Elfów. Jednak po premierze gracze odkryli, że zbroja Nocnych Elfów jest dostępna tylko w jednej wersji kolorystycznej, w przeciwieństwie do oczekiwanej wersji niebiesko-białej. Sytuacja pogorszyła się, gdy gracze odwiedzili oficjalną stronę Nocnych Elfów na oficjalnej stronie World of Warcraft. Dodano nową ilustrację dziedzicznej zbroi World of Warcraft, ale przedstawiała ona zarówno wersję niebiesko-białą, jak i fioletowo-srebrną. Wkrótce po jego odkryciu World of Warcraft po cichu usunął ten obraz, pozostawiając wielu graczy zdezorientowanych co do tego tajemniczego zestawu zbroi.

World of Warcraft potwierdzony

Na szczęście WoW szybko wyjaśnił swoje zamiary dotyczące tego zestawu zbroi. Na swojej oficjalnej stronie na Twitterze World of Warcraft potwierdziło, że niebiesko-biała wersja dziedzicznej zbroi Nocnych Elfów zostanie dodana do gry w najbliższej przyszłości, nie podając żadnych dalszych szczegółów, w jaki sposób to będzie możliwe.

Reakcje fanów Nocnych Elfów

Fani Night Elf są szczęśliwi, widząc, że WoW wyjaśnia sytuację dotyczącą tego zaginionego zestawu. Chociaż nigdy oficjalnie nie ogłoszono, że ten zestaw będzie dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, wielu graczy miało nadzieję, że pewnego dnia zostanie on dodany. Szybkość i przejrzystość, z jaką World of Warcraft poradziło sobie z tym problemem, zostało docenione przez wielu graczy, niezależnie od tego, czy chcą zdobyć ten zestaw, czy nie.

To powiedziawszy, wielu graczy World of Warcraft na razie trzyma swój entuzjazm na wodzy. Podczas gdy niektórzy gracze optymistycznie patrzą na dodanie tego zestawu do nowego zadania w przyszłości – zwłaszcza, że ​​niektórzy NPC w PST 10.2 już go noszą – inni obawiają się, że będzie on oferowany jako wymiana prawdziwych pieniędzy w sklepie internetowym lub za pośrednictwem WoW Faktoria. Dodatkowo, kilka innych dziedzicznych zestawów zbroi, takich jak Sanctforge Draenei i Nightborne, ma odmiany kolorystyczne, które nie zostały jeszcze udostępnione, a które gracze mają nadzieję, że zostaną dodane. Mamy nadzieję, że w przyszłości World of Warcraft w końcu udostępni wszystkie te fantastyczne zestawy zbroi wszystkim graczom.

Źródło: www.bing.com