Pakiet wierzchowca World of Warcraft Deluxe Edition — specjalny pakiet rocznicowy z 50% rabatemZamieć

Wybierz się w podróż do wspomnień z niezwykłymi zwierzakami i niezapomnianymi wierzchowcami — w tym powracającym z innego świata Viridian Phase-Hunter — a wszystko po to, by uczcić ważne momenty z historii World of Warcraft® — ze świąteczną zniżką!

Ten pamiątkowy zestaw zawiera wierzchowce i zwierzaki dla twoich postaci World of Warcraft z edycji cyfrowej Burning Crusade Classic™ Deluxe Edition, Mists of Pandaria®, Warlords of Draenor®, Legion i Battle for Azeroth, a także wierzchowce z okazji 15. rocznicy WoW®.

Oferta ważna przez ograniczony czas*. Jeśli posiadasz już co najmniej jeden przedmiot z Pakietu rocznicowego, jego cena zostanie automatycznie dostosowana.

Bezczelni towarzysze

Ciesz się pocieszającym towarzystwem tych zabawnych zwierzaków! Bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię przygoda — od spokojnych łąk Pandarii po postrzępione brzegi Broken Isles — Tottle, Nibbles, Lucky Quilen Cub i Dread Hatchling wiernie staną po twojej stronie. Możesz także wykorzystać swoich nowych towarzyszy w bitwach zwierzaków, szybkiej i zabawnej mini-grze w World of Warcraft.

Stabilne mocowania naziemne

Wyrusz w nową podróż z pewnością siebie na grzbiecie zaciekłego Illidari Felstalker, nieustraszonego Seabraid Stallion (dla postaci Przymierza), Gilded Ravasaur (dla postaci Hordy) lub powracającego Viridian Phase-Hunter. Wierzchowce automatycznie skalują się do najszybszej umiejętności jazdy znanej każdej postaci.

Kultowe latające wierzchowce

Rozwiń skrzydła dzięki majestatycznym alabastrowym wierzchowcom z okazji 15-lecia (jeden dla postaci Przymierza i jeden dla postaci Hordy), solidnym imperialnym quilenom lub uderzającym przerażającym krukom. Po aktywacji zwierzaki i wierzchowce zostaną przypisane obecnym i przyszłym postaciom z World of Warcraft na jednym regionalnym koncie Battle.net i pojawią się w interfejsie kolekcji każdej postaci (Shift+P).Źródło : https://www.wowhead.com/news=329960/world-of-warcraft-deluxe-edition-mount-bundle-anniversary-pack-special-50-off