Owen Wilson zaskakuje jako narrator nowego zwiastuna Teardown, nie mówiąc „Wow!” tylko raz

Teardown: Odkryj nowe DLC „Time Campers” i głos Owena Wilsona w zaskakującym zwiastunie!

Teardown, jedna z naszych ulubionych gier 2022 roku, robi obecnie furorę. Dzięki nowemu rozszerzeniu „Time Campers”, które właśnie zostało wydane, oferuje jeszcze bardziej wciągające wrażenia z gier wideo. Wersja 1.5 przynosi również znaczące ulepszenia, takie jak DirectX 12, zoptymalizowaną wydajność i obsługę nowych języków. Ponadto gra jest teraz dostępna na konsolach, dzięki czemu fani Xbox i PlayStation mogą cieszyć się wybuchowymi napadami i niszczycielskim uniwersum.

Owen Wilson, zaskakujący głos zwiastuna

Wielką niespodzianką jest fakt, że narratorem nowego zwiastuna jest nie kto inny jak Owen Wilson. Rzeczywiście, aktor mówi pełnym szacunku i urzekającym tonem, gdy opowiada o świecie Teardown. „Musisz szanować czysty chaos gry, prawda? »Wilson deklaruje w zwiastunie, gdy eksplozje następują jedna po drugiej. „Dlaczego niszczenie wszystkiego daje taką satysfakcję?” ” on kontynuuje. Na co odpowiada, że ​​właśnie taki jest cel gier wideo. Po dniu walki z entropią miło jest wrócić do domu, zrelaksować się i siać spustoszenie. Jeśli lubisz destrukcję, Teardown jest niewątpliwie najlepszym miejscem, aby się nią cieszyć.

Jednak dość zaskakujące jest to, że w zwiastunie wypełnionym autentycznymi momentami zdumienia, takimi jak zawalające się wieże i eksplodujące ciężarówki z paliwem, Owen Wilson, znany ze swojego charakterystycznego „Wow”, nie wypowiada tego. Dwa razy mówi „Whoa”. To właściwie pierwsza rzecz, którą mówi. Ale nie „Wow”. Zaskakująca decyzja, gdy wiemy, że Wilson jest człowiekiem „wow”.

Tajny proces i tajna współpraca z Owenem Wilsonem?

Próbując uzyskać więcej informacji na temat współpracy Owena Wilsona i Tuxedo Labs przy zwiastunie, nasze próby zakończyły się niepowodzeniem. Przedstawiciel ds. public relations Tuxedo Labs powiedział, że zespół „nie może komentować procesu tworzenia filmu”. Dość zaskakująca decyzja na proste pytanie. Nie mieliśmy pojęcia, że ​​praca z Owenem Wilsonem to tak tajny proces. Jedyne co możemy powiedzieć to: Wow.

Źródło: www.pcgamer.com