Owen Wilson opowiada o nowym zwiastunie Teardown, nie mówiąc „Wow!” tylko raz

Teardown, wybuchowa i wciągająca gra

Teardown, jedna z naszych ulubionych gier 2022 roku, kwitnie. Dzięki nowemu rozszerzeniu do Far West o nazwie Time Campers gra nabiera nowego wymiaru. Właśnie ukazała się wersja 1.5, zawierająca obsługę DirectX 12, ulepszenia wydajności i obsługę większej liczby języków. Dodatkowo Teardown jest teraz dostępny na konsolach, dając fanom Xbox i PlayStation szansę cieszenia się wybuchowymi napadami i zniszczalnym światem.

Owen Wilson, nieoczekiwany głos

Aby uczcić to osiągnięcie, udostępniono nowy zwiastun przedstawiający urzekające eksplozje i spektakularną fizykę gry. I niespodzianka: w zwiastunie słyszymy głos Owena Wilsona. „Trzeba szanować czysty chaos, prawda? » mówi Wilson w zwiastunie, gdy wybuchają eksplozje i wszystko się rozpada. „Dlaczego niszczenie wszystkiego daje taką satysfakcję?” »

Wilson zwraca uwagę, że właśnie o to chodzi w grach. W świecie, w którym zwykle spędzamy czas walcząc z entropią, miło jest wrócić do domu, zrelaksować się i wywrócić wszystko do góry nogami. Jeśli kochasz zniszczenie, naprawdę nie ma lepszego miejsca, aby się nim cieszyć niż Teardown.

Kontrowersje „Whoa” kontra „Wow”.

Zaskakującym punktem jest jednak to, że w zwiastunie wypełnionym autentycznymi momentami „wow”, takimi jak zawalające się wieże i eksplodujące ciężarówki z paliwem, Owen Wilson – człowiek znany z najbardziej charakterystycznego „wow” na świecie – nigdy nie mówi tego w filmie. Dwa razy mówi „Whoa”. To właściwie pierwsza rzecz, którą mówi. Ale nie „Wow. »

Co się dzieje? Jeśli chcesz „Whoa”, zatrudnij Keanu Reevesa. Jeśli chcesz „Wow”, Wilson jest Twoim mężczyzną. W trosce o przejrzystość wysłałem e-mail do Tuxedo Labs z pytaniem, w jaki sposób zaangażowali Owena Wilsona i dlaczego w ich nowym zwiastunie mówi „Whoa” zamiast „Wow”, ale zostałem poinformowany przez przedstawiciela PR, że zespół „nie jest w stanie aby skomentować proces tworzenia wideo.” »

OK, byłem po prostu ciekawy! Nie wiedziałem, że praca z Owenem Wilsonem to taki tajny proces. Jedyne co mogę powiedzieć to: Wow.

Źródło: www.bing.com