Owen Wilson opowiada o nowym zwiastunie Teardown, nie mówiąc ani razu „Wow”.

Teardown: gra o eksplozji i zniszczeniu

Teardown, jedna z naszych ulubionych gier 2022 roku, przeżywa chwilę chwały. Właśnie wypuściło nowy dodatek o nazwie Time Campers, który zanurza graczy w bardzo atrakcyjnym uniwersum dzikiego westernu. Ponadto Teardown jest teraz dostępny w wersji 1.5, zawierającej DirectX 12, ulepszoną wydajność i obsługę większej liczby języków. Co więcej, gra jest wreszcie dostępna na konsolach, dając fanom Xbox i PlayStation możliwość cieszenia się wybuchowymi napadami i sandboksowym światem zniszczenia.

Zwiastun, którego narratorem jest gwiazda Hollywood

Aby uczcić to osiągnięcie, nowy zwiastun przedstawia hipnotyzujące eksplozje i porywającą fizykę, a narratorem jest… czekaj, czy to Owen Wilson? Wow, rzeczywiście! To Owen Wilson, który mówi o Teardown tonem czci i podziwu. „Trzeba szanować czysty chaos, prawda? » mówi Wilson w zwiastunie, gdy wszystko eksploduje i rozpada się. „Dlaczego niszczenie wszystkiego daje taką satysfakcję?” » Wilson kontynuuje, podkreślając, że właśnie o to chodzi w grach. W świecie, w którym nieustannie walczymy z entropią, miło jest wrócić do domu, zrelaksować się i zrobić bałagan. Ja na przykład zgadzam się z nim i jeśli lubisz zniszczenie, naprawdę nie ma lepszego miejsca, aby się tym cieszyć niż Teardown.

Tajemnica otaczająca zaangażowanie Owena Wilsona

Jestem jednak trochę zaskoczony, że w zwiastunie wypełnionym prawdziwymi momentami „wow”, takimi jak zawalające się wieże i eksplodujące ciężarówki z paliwem, Owen Wilson – człowiek znany z najbardziej charakterystycznego „wow” na świecie – nigdy nie mówi tego w sposób zwiastun. Dwa razy mówi „Whoa”. To właściwie pierwsza rzecz, którą mówi. Ale nie „Wow”. Co to znaczy ? Jeśli chcesz „Whoa”, zatrudnij Keanu Reevesa. Jeśli chcesz „Wow”, Wilson jest Twoim mężczyzną. W trosce o przejrzystość wysłałem e-mail do Tuxedo Labs z pytaniem, w jaki sposób zaangażowali Owena Wilsona i dlaczego w ich nowym zwiastunie mówi „Whoa” zamiast „Wow”. Przedstawiciel PR poinformował mnie jednak, że zespół „nie mógł wypowiedzieć się na temat procesu tworzenia filmu”. Dobra. Ja tylko zadałem pytanie! Nie wiedziałem, że praca z Owenem Wilsonem to taki tajny proces. Jedyne co mogę powiedzieć to: Wow.

Źródło: www.bing.com