Oto wszystkie przedmioty Legionu Timewalking, które pojawią się w WoW: Shadowlands w patchu 9.1.5


World of Warcraft: Shadowlands Patch 9.1.5 pojawi się jeszcze w tym roku, a wraz z nim do gry trafi najnowsza edycja zawartości Timewalking. W każdym rozszerzeniu gracze mogą przenieść się w przeszłość, aby doświadczyć rozszerzonej wersji zawartości poprzedniego rozszerzenia. Z Krainy Cienia, gracze będą mieli okazję zapoznać się z treściami, które Legion ekspansja miała do zaoferowania, zdobywając w tym czasie odpowiednie nagrody.

Podczas Legion Wydarzenie Timewalking jest aktywne, gracze będą mieli szansę wydać wszystkie zdobyte w czasie odznaki Legion lochy na ograniczonym czasowo sprzęcie i nagrodach. Podobnie jak w przypadku wszystkich wydarzeń w Czasie, tradycyjne nagrody, takie jak odczynniki rzemieślnicze, odznaki reputacji i ulepszenia pamiątek, będą dostępne do kupienia podczas Legion Wędrówka w czasie.

Dodatkowo będzie można kupić kilka elementów zbroi, w tym podobny zestaw płyt zbroi noszonych przez Ravencrest Guards w Black Rook Hold. Oprócz tych przedmiotów, oto wszystkie nagrody dostępne dla graczy do zakupu za walutę w grze w aktualizacji 9.1.5. Legion Wydarzenie w czasie.

Przychylność hipogryfa Val’Sharah

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

ten Legion Wierzchowiec Chodzący w Czasie, Val’Sharah Hippogryph, jest dostępny podczas wydarzenia Chodzący w Czasie za 5000 Odznak Zakrzywionych w Czasie. Jest podobny w swoim modelu do innych hipogryfów z Legion ery, w tym hipogryfa Leyfeather i Cloudwing Hippogryph.

Replika Egidy Aggramara

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Egida Aggramara, jeden z legendarnych filarów stworzenia z Legion rozszerzenie, było wcześniej niedostępne dla graczy. Ale replikę tarczy można nabyć w okresie Legion Wydarzenie w czasie wędrówki w czasie za 3000 Zakrzywionych w czasie odznak. Może być używany tylko przez wojowników, paladynów i szamanów i nie ma żadnych właściwości statystycznych.

Replika broni Nightborne

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Wiele nigdy wcześniej nie wydanych broni, które pasują do Legion przyjdzie estetyka Łał w łatce 9.1.5. Wszystkie nowe bronie kosmetyczne nadchodzą Łał z Legion Wydarzenie Timewalking przyjmie wygląd broni używanej przez strażników Nightborne w Suramar. Tarcza, długi łuk, laska, buława i dwa miecze będą dostępne do zakupu. Każda z nich będzie kosztować od 35 do 100 Timewarped Badges.

Czujność Nocnej Straży

Zdjęcie z Blizzard Entertainment

Zabawka Czujność Straży Nocy pozwala ci przybrać postać strażnika miasta Suramar, przywołując jeden z oryginalnych memów z Legion ekspansja. Zabawka daje ci szybkie przebranie i wykrywa ukrytych wrogów wokół ciebie, podobnie jak strażnicy Nightborne podczas łańcucha zadań Suramar z powrotem w Legion. Wyrażenie „coś jest nie tak” stało się szeroko rozpowszechnionym memem wśród członków Łał społeczność w 2016 roku kiedy Legion pierwotnie uruchomiony. A wraz z tą zabawką maniery i frazy strażników Nightborne powracają do obrazu.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=4ED111E88C674043894C9EABFEF8A797&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhere-are-all-of-the-legion-timewalking-items-coming-to-wow-shadowlands-in-patch-9-1-5&c=5645074495436738166&mkt=fr-fr