Oto pierwsze spojrzenie na raid Vault of the Incarnates w WoW Dragonflight


World of Warcraft gracze zawsze lubili dobrze zaprojektowane lochy i rajdy, których nie można przetoczyć na parze, ale wymagają one strategicznego podejścia i intensywnych umiejętności mechanicznych, aby je ukończyć. Nowoczesny Wowzwłaszcza że Legion, mocno skoncentrowany na dostarczaniu wymagającego doświadczenia PvE dla zwykłych miłośników lochów i najeźdźców. Ta praktyka, zgodnie z oczekiwaniami, będzie kontynuowana w Smocze stado z rozszerzeniem z pewnością wydającym osiem nowych lochów i nowy najazd.

Nowy rajd będzie miał ośmiu bossów, które sądząc po ich nazwach mogą być smokami: Eranog, Terros, Rada Prymalistów, Sennarth, Zimny ​​Oddech, Dathea, Kurog Grimtotem, Broodkeeper Diurna, Raszageth Burzożerca. Chociaż nie znamy szczegółów lokalizacji rajdu, kolejności spotkań, pominięć ani umiejętności bossów, mamy pierwszy wygląd map dla Smocze stadopierwszy najazd – Krypta Wcieleń. Oczekuje się, że istnieje osiem oddzielnych map, które przedstawiają obszary w kolorze czerwonym, które prawdopodobnie będą lawą. Niestety, nadal nie ma śladu bossów ani żadnej znaczącej mechaniki starć, która zostanie uruchomiona podczas rajdu.

Mimo że to niewiele, wciąż jest nieco odkrywcze, ponieważ oczywiście możemy zobaczyć zaakcentowany smoczy motyw rozciągający się na wszystkich ośmiu mapach. Poza tym, jeśli spojrzymy na linie na mapie, prawdopodobnie będzie to duża jaskinia ze skalistym i surowym otoczeniem.

W końcu, zakładając, że Blizzard planuje wkrótce wydać Vault of the Incarnates do Smocze stado Beta może nie być tak zła, ponieważ te mapy są w końcu w grze.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=632345392c75404bbe0fe4ec04e136e1&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fheres-a-first-look-at-wow-dragonflights-raid-vault-of-the-incarnates&c=7638013296807234103&mkt=fr-fr