Oto klasy WoW dominujące w wysokiej klasy mecie Dragonflight Mythic+


Równoważenie klas, aby były w nieskazitelnym stanie zarówno w środowiskach PvE, jak i PvP, przez lata Świat Warcraftaokazała się misją niemożliwą, zwłaszcza w Smocze stado z odnowionymi drzewkami talentów. Sezon pierwszy z Smocze stado trafi na serwery na żywo 13 grudnia i od tego czasu tylko kilka klas dominuje w wysokiej klasy mecie Mythic+.

Mówiąc o czołgach w zaawansowanych lochach Mythic+, oczywiste jest, że wojownicy dominowali w mecie, a sześciu wojowników znalazło się na szczycie tabeli liderów czołgów Raider.io. Oprócz Wojowników, zobaczysz, że Paladyni i Rycerze Śmierci są w podobnych butach jak Wojownicy, ale są znacznie rzadsi niż klasa Wojowników.

Jak można się było spodziewać, szczyt tabeli liderów uzdrowicieli Raider.io jest zarezerwowany dla druidów przywracania i ewokatorów ochrony. Z drugiej strony Mnichów Mgły, Kapłanów Dyscypliny i Szamanów Przywrócenia nie ma na liście, ponieważ obecnie są to najgorsze klasy uzdrawiające do leczenia lochów Mythic+.

Ranking DPS na Raider.io jest, w przeciwieństwie do rankingów uzdrowicieli i czołgów, bardziej wszechstronny, a łotrzykowie, szamani, łowcy demonów i czarnoksiężnicy niemal bez wysiłku zajmują szczyty list przebojów jako najsilniejsze klasy w lochach Mythic+.

Głównym powodem, dla którego tylko kilka klas dominuje w zaawansowanych lochach Mythic+, jest czyste dostrojenie. Innymi słowy, uzdrowiciele, tacy jak Restoration Shamans i klasy DPS, takie jak Retribution Paladins, po prostu nie mają obrażeń i mocy leczenia, aby konkurować z innymi meta klasami. W rezultacie Blizzard może wkrótce potrzebować trochę miłości do tych klas i wyrównać obecną wysoką meta Mythic +.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b7106a922e48b19780a8a2851663af&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fheres-how-a-handful-of-wow-classes-is-dominating-high-end-dragonflight-mythic-meta&c=4847500022627728852&mkt=fr-fr