Oto jak dostać się do wersji beta WoW Dragonflight


Testy beta World of Warcraft: Dragonflight rozpoczynają się dzisiaj!

W trakcie testów zespół WoW będzie zapraszał fanów i członków społeczności do wzięcia udziału w nadchodzącym rozszerzeniu i przekazywania opinii.

Beta zawiera wiele rzeczy, takich jak nowe systemy, pełne wrażenia z poziomów, strefy, lochy i nowe grywalne przywoływacze Dracthyr. Testy rajdowe nastąpią później.

Mówi się, że Dragonflight wyjdzie w grudniu, chociaż nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Warcraft

Videogamer.com jest obsługiwany przez czytnik. Kupując za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Dowiedz się więcej / Obrazy z Amazon Product Advertising API / Ostatnia aktualizacja 2022-09-02

Na oficjalnej stronie czytamy: „Gracze wybrani do udziału* otrzymają e-mail z zaproszeniem do pobrania klienta gry bezpośrednio z aplikacji komputerowej Battle.net.

„Jak zawsze, pamiętaj o próbach phishingu — jeśli nie masz pewności, czy Twoje zaproszenie jest uzasadnione, zaloguj się na swoje konto Battle.net, aby sprawdzić, czy dołączona jest licencja Dragonflight beta (w sekcji Twoje konta gier).”

Jak dostać się do wersji beta Dragonflight?

Jeśli chcesz wziąć udział, musisz najpierw zgłosić chęć zostania testerem.

Gracze, którzy się zgłosili, mogą zostać wybrani na testerów, a zaproszenia będą rozsyłane regularnie przez cały czas trwania testu. Jeśli odniosłeś sukces, Twoje konto Battle.net zostanie już oflagowane w celu uzyskania dostępu.

Po otrzymaniu potwierdzenia wykonaj następujące czynności:

  • Upewnij się, że sterowniki karty graficznej są aktualne.
  • Uruchom aplikację komputerową Battle.net — może wymagać aktualizacji, jeśli nie była ostatnio używana. Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji, zacznij tutaj.
  • Po zainstalowaniu i aktualizacji Battle.net wybierz World of Warcraft z listy gier.
  • W menu rozwijanym Wersja gry nad przyciskiem Graj wybierz opcję Dragonflight Beta (wymienioną w sekcji W fazie rozwoju), a następnie kliknij Zainstaluj.
  • Zezwól na zakończenie instalacji, kliknij Odtwórz i wybierz dowolny z dostępnych serwerów testowych.
  • Utwórz nową postać testową lub użyj kopii postaci, aby zaimportować swoją istniejącą postać z Shadowlands.
  • Wejdź do gry i przetestuj zawartość.

Co zawiera wersja beta Dragonflight?

Beta zawiera wiele rzeczy, takich jak nowe systemy, pełne wrażenia z poziomów, strefy, lochy i nowe grywalne przywoływacze Dracthyr.

Testy rajdowe nadejdą później. Aby dowiedzieć się więcej o tych i innych zmianach, przejdź do informacji o aktualizacji. Aby pomóc Ci być na bieżąco, podsumowaliśmy nasze najnowsze artykuły zapowiadająceŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6311f7803bb841419440fa41dfa6ff1e&url=https%3A%2F%2Fwww.videogamer.com%2Fnews%2Fwow-dragonflight-beta-how-to-get-in%2F&c=14017447024829145177&mkt=fr-fr