Ostatni oddech Shadowlands: Threads of Fate opuszcza World of Warcraft


Krainy Cienia nie będzie pominięty — w ogóle. Chociaż wszyscy nie możemy się doczekać pożegnania z Sylvannas Windrunner i Zovaalem, wciąż jest więcej niż kilka pozostałości po tym World of Warcraft rozszerzenie pozostawione w grze, takie jak przymierza i kanały. Z fazą drugą przed aktualizacją Smocze stado ukaże się 15 listopada, czule żegnamy się z Threads of Fate.

Wowhead powiedział, że Threads of Fate opuszcza grę w fazie drugiej przed patchem Smocze stado 15 listopada. Innymi słowy, nie możesz już rozpocząć alternatywnej metody wykonywania zadań poprzez Krainy Cienia zaczyna się później dzisiaj. Jeśli już rozpocząłeś kampanię, możesz ją oczywiście dokończyć. Postacie, które nie rozpoczęły Threads of Fate do 15 listopada, nadal będą mogły awansować w kampaniach przymierza strefa po strefie.

Co więcej, czas Chromie Krainy Cienia, Realms of Death stanie się dostępne po tym cotygodniowym resecie. Dzięki Realms of Death możesz przyspieszyć bieganie Krainy Cienia fabuła i szybkie poziomy, podobnie jak w przypadku innych dodatków. Jeśli przełączysz się na Realms of Death, gdy nici losu są nadal aktywne, stracisz dostęp do światowych zadań do poziomu 60, ale zachowasz większość funkcji nici losu.

Faza druga Smocze stado przed łatką przyniesie również wydarzenie Pierwotne burze oraz a nowa grywalna klasa i rasa, Dracthyr Evokers.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/last-breath-of-shadowlands-threads-of-fate-is-leaving-world-of-warcraft