Oś czasu wydania klasycznej zawartości WoW Wrath of the Lich King


WoW Wrath of the Lich King Classic ma się ukazać na całym świecie 26 września. Mając to na uwadze, Blizzard w końcu ujawnił pierwszą oficjalną harmonogram publikacji zawartości, odnoszący się do pierwszych kilku tygodni WoW’s najbardziej ukochana ekspansja.

Chociaż na potwierdzoną przez Blizzard fazę premiery musimy jeszcze trochę poczekać, nie ma powodów do obaw, ponieważ niedługo w waszym kalendarzu pojawią się misje Tuskarr i heroiczne przechodzenie do lochów.

Oś czasu publikacji treści

Globalna premiera Wrath of the Lich King Classic pre-patch, w tym Rycerze Śmierci, inskrypcja, system osiągnięć i nowe królestwa, zostaną uruchomione po konserwacji regionalnej.

6 września Blizzard przywróci wydarzenie Plaga Zombie, które będzie eskalować w stolicach i potencjalnie rozprzestrzeni się w całym Azeroth, jeśli gracze nie będą pamiętać o tej dziwacznej chorobie, która najpierw zamienia ich w zombie, a następnie zabija.

Od 13 do 26 września Azeroth będzie roiło się od sług Arthasa, którzy nic nie powstrzymają przed unicestwieniem każdego znaku życia. Ponieważ inwazje Plagi będą miały miejsce w kilku miejscach w całym Azeroth, społeczność musi być gotowa i chętna do komunikowania się, a nawet współpracy, aby stawić czoła potężnej armii Króla Lisza.

  • 20 września do 6 października

Zainspirowany Oktoberfest, corocznym świętem Brewfest w Wow celebruje picie, jedzenie i po prostu cieszenie się życiem. Święto Brewfestu i towarzysząca mu radość oficjalnie rozpoczynają się 20 września. Ponieważ Brewfest będzie pierwszym corocznym wydarzeniem na dużą skalę, które będzie zawierało więcej niż wystarczającą ilość cennych przedmiotów kolekcjonerskich i osiągnięć, które nie będą dostępne do następnego Brewfestu, gracze będą mają na talerzu więcej niż wystarczająco, zanim dodatek zostanie ponownie uruchomiony.

26 września w końcu oficjalnie wznowiono działalność Wrath of the Lich King Classic. Niespokojny Wow Społeczność ponownie wyruszy do mrożącej krew w żyłach krainy Northrend i spróbuje pokonać wiecznie niespokojnego Króla Lisza. Porty Storminwind i Orgrimmar otwierają drogę do Howling Fjord i Borean Tundra dokładnie o 17:00 czasu polskiego.

Dobrze przygotowani, uzbrojeni po zęby i głodni, aby się wykazać, gracze ponownie wkroczą na tereny doświadczalne Areny po pierwszym cotygodniowym resecie w październiku. Ponieważ gracze będą mieli wystarczająco dużo czasu, aby wygospodarować najlepsze sloty i niezbędne materiały eksploatacyjne, początek piątego sezonu Arena powinien być płynny dla hardcorowych graczy PvPer.

6 października wrota niesławnej nekropolii Naxxramas, wraz z Okiem Wieczności i Obsydianowym Sanktuarium, ponownie otworzą się dla zagorzałych miłośników PvE, którzy wcześniej widzieli akcję tylko na terenie normalnych i heroicznych lochów.

Naxxramas, siedziba Kel’Thuzada, znajdzie się w Dragonblight. Chociaż spotkania z bossami rajdowymi pozostają praktycznie takie same, Blizzard wzmacnia HP bossów i zadawane obrażenia na całej planszy, aby zmniejszyć parowanie łupów.

Zlokalizowany w Borean Tundra, Eye of Eternity to rajd z jednym bossem, w którym 25 graczy podejmuje żmudne zadanie pokonania Malygosa, wściekłego i szalonego Aspektu niebieskiego stada smoków, który dąży do wykorzenienia fałszywych nadużywających magii, w tym Kirin Tor.

Świątynia Smoczego Spokoju była siedzibą mocy Porozumienia Smoczego Spokoju, społeczności czterech smoczych stad przysięgających chronić Azeroth w każdej sytuacji kryzysowej. Tuż pod Świątynią Smoczego Spokoju znajduje się legowisko Sarthariona i jego poruczników, Shadrona, Tenebron i Vesperona, którzy wytrwale strzegą cennych smoczych jaj. Co więcej, Obsydianowe Sanktuarium było miejscem spotkań czarnego stada smoków, które znalazło się pod wpływem Starych Bogów, którzy za wszelką cenę chcą skorumpować Azeroth.

Blizzard ujawnił dopiero swoje plany na nadchodzący miesiąc. Chociaż będzie mnóstwo nowej zawartości do przejścia, nie znamy jeszcze dokładnych harmonogramów aktualizacji. Oczywiście będziemy Cię informować na bieżąco i regularnie aktualizować harmonogram publikacji treści.

Do tego czasu do zobaczenia w Azeroth.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/wow-wrath-of-the-lich-king-classic-content-release-timeline