Ogłoszono datę uruchomienia bety World of Warcraft: The War Within

Fani World of Warcraft, którzy chcą zagłębić się w dziesiąty dodatek do gry, The War Within, z przyjemnością dowiedzą się, że w końcu potwierdzono datę rozpoczęcia okresu testów beta. Na szczęście nie trzeba długo czekać, zanim będziemy mogli zbadać niebezpieczne światy leżące pod Azeroth.

Nowa, epicka przygoda

Blizzard świętuje 20-lecie swojej uznanej gry MMORPG, wypuszczając Worldsoul Saga, epicką historię obejmującą trzy rozszerzenia: The War Within, Midnight i The Last Titan. Te rozszerzenia przeniosą graczy World of Warcraft do Khaz Algar, podziemnej krainy podzielonej na cztery strefy i wprowadzą nową grywalną rasę, Earthen Allied Race.

Data premiery The War Within

Oczekuje się, że data premiery WoW War Within pojawi się wcześniej niż pod koniec 2024 r., ale wcześniej ujawniono, że okres testów beta rozpocznie się w środę, 5 czerwca 2024 r.

Blizzard potwierdził, że zaprosi „weteranów społeczności, prasę, strony fanów, przyjaciół i rodzinę” do wypróbowania wersji beta w okresie testowym. Możesz zarejestrować swoje zainteresowanie, aby mieć szansę wzięcia udziału, lub możesz zagwarantować dostęp, kupując lub uaktualniając do epickiej edycji The War Within. Więcej informacji na temat procesu można znaleźć tutaj.

Jeśli zostaniesz wybrany do wzięcia udziału w teście beta, otrzymasz wiadomość e-mail z zaproszeniem do pobrania klienta gry. Nie martw się, jeśli nie otrzymasz zaproszenia od razu, ponieważ w trakcie testów beta zostanie wysłanych więcej zaproszeń okres.

Nie przegap niczego w tym nowym rozszerzeniu

Jeśli nie możesz się już doczekać nowego rozszerzenia WoW, możesz przeczytać naszą zapowiedź The War Within, aby zobaczyć, co o nim pomyśleliśmy, lub sprawdzić naszą listę najlepszych dodatków do WoW, które poprawią Twoje wrażenia z gry w oczekiwaniu na pełną wersję premiera jeszcze w tym roku.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby uzyskać świetne oferty.

Źródło: www.bing.com