Ogłoszono datę premiery aktualizacji World of Warcraft: Dragonflight’s Seeds of Renewal

Ogłoszono nową, ważną aktualizację do World of Warcraft: Dragonflight

Firma Blizzard Entertainment ogłosiła niedawno w mediach społecznościowych, że kolejna duża aktualizacja do World of Warcraft: Dragonflight, zatytułowana Seeds of Renewal, będzie dostępna dla ogółu społeczeństwa od 16 stycznia 2024 r. Ta aktualizacja obejmie nowe zadania, opcje dostosowywania, partnerów w lochach, oraz możliwość ujeżdżania smoków w całym Azeroth.

Funkcje aktualizacji Nasiona Odnowy

Aktualizacja Seeds of Renewal wprowadzi do gry kilka nowych funkcji, w tym nowe zadania kończące główny wątek fabularny regionu Dragon Isles. Mechanika jazdy na smokach zostanie rozszerzona na wszystkie obszary poza Smoczymi Wyspami. Dodatkowo w lochach World of Warcraft: Dragonflight rozpocznie się wdrażanie towarzyszy NPC, którzy pomogą graczom ukończyć je w pojedynkę. Wydarzenie Rekonkwista Gilneas umożliwi graczom pomoc królowi Szarej Grzywy i jego ludowi w odzyskaniu królestwa. Wreszcie wprowadzone zostaną również nowe opcje dostosowywania.

Kluczowy moment dla graczy worgenów

Odbicie Gilneas przez graczy z Worgen, wyczekiwane od prawie piętnastu lat, nadaje rozgrywce nowy wymiar: gracze w końcu będą mogli odnaleźć swój dom i zakończyć to długie oczekiwanie. Ta aktualizacja jest pierwszą z serii nowej zawartości poprzedzającej rozszerzenie The War Within, zaplanowane na lato 2024 r. To nowe rozszerzenie wprowadzi do gry wiele funkcji, w tym epicką historię eksplorującą głębiny Azeroth, nową grywalną rasę zwaną Earthen, talenty bohaterów oferujące nowe style gry i zdolności klasowe, nowe najazdy i lochy do podbicia i wiele więcej.

Źródło: www.bing.com