Odszyfrowanie trybu gry PVP Brawl Cuisine Impossible w World of Warcraft

Odkryj bójkę PvP Cooking Impossible w World of Warcraft

Kto nie lubi dobrej bitwy na jedzenie, która uspokaja nasze pierwotne instynkty? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o bójce PvP Cooking Impossible w World of Warcraft.

Jak grać w Cooking Impossible PvP Brawl w World of Warcraft

Zawsze byłem fanem trybów Capture the Flag we wszystkich grach, w których się pojawiają. Od czasów, gdy Call of Duty próbowało przenieść flagę do naszej strefy kontroli tylko po to, by zostać wymazanym lub zalogować się na niestandardowe serwery dla Jedi Outcast – stary, jestem stary. World of Warcraft oferuje Bójki PvP, które zmieniają się co tydzień. Chociaż tak naprawdę nie nosisz flagi, duch Capture the Flag jest nadal obecny w Cooking Impossible w postaci składników. Tak, Cooking Impossible to mecz w trybie Capture the Flag, z tą różnicą, że będziesz musiał zebrać do 30 różnych składników w Dolinie Czterech Wiatrów. To terytorium sporne, więc ani Przymierze, ani Horda nie mają nad nim oficjalnej kontroli, co sprawia, że ​​każdy mecz jest wyjątkowo ostry. Aby wziąć udział w bójce PvP Cooking Impossible, musisz porozmawiać z Nomi, humanoidalną pandą, którą możesz znaleźć we wspomnianej Dolinie Czterech Wiatrów podczas trwania wydarzenia. Od 9 do 16 stycznia możesz wziąć udział w ekscytujących bitwach na jedzenie ze swoimi przeciwnikami. Zaczyna się od wylądowania każdego z was w Dolinie, niczym mecz w trybie Battle Royale. Następnie wszyscy spróbują znaleźć na ziemi składnik – który widać na mapie wydobycia – a następnie dostarczyć go swojemu kucharzowi. Wygrywa ten, kto jako pierwszy zbierze 30 składników. Możesz także atakować przeciwników, aby upuścili składniki, a nawet ukradli je dla twojej drużyny.

Rotacja w Cooking Impossible Bójka PvP

9-16 stycznia 2024 2-9 kwietnia 2024 25 czerwca – 2 lipca 2024 17-24 września 2024

Zadbaj o to, aby posiadać klasę, która jest szybka i potrafi unikać przeciwników, którzy mogą pojawić się na polu walki. Możesz także walczyć z NPC-ami w terenie, aby zyskać ich lojalność, a następnie wykorzystać ich jako pojazdy, zyskując przewagę nad innymi. Zastanawiasz się, jakie są najlepsze rozszerzenia WoW? Kliknij tutaj.

Źródło: www.pcinfestation.com