Odkryte pliki World of Warcraft wskazują na możliwe aktualizacje stref klasycznych


Chociaż zdecydowana większość treści znajduje się w nowoczesnych World of Warcraft obraca się wokół najnowszego rozszerzenia gry, Krainy Cienia, Blizzard Entertainment dokłada wszelkich starań, aby ostatnio aktualizować starsze strefy gry.

Użytkownik Reddita o imieniu Nilocor niedawno odkrył pliki w Łałnadchodząca aktualizacja 9.1.5, która zawiera kosmetyczne zmiany w niektórych najbardziej kultowych strukturach gry w Klasycznystrefy ery. Pliki pokazują nowy wygląd budynków w strefach zamieszkanych przez ludzi, w tym standardowe domy, domy wiejskie i zajazdy.

Od czasu premiery gry w 2004 roku wystrój ludzkich gospód pozostał w stagnacji. Czy te pliki powinny być zaimplementowane do? Łał, gospody takie jak Lion’s Pride w Goldshire, Scarlet Raven w Darkshire i niezliczone inne w całym Azeroth otrzymają ogromną aktualizację swoich kultowych projektów. W ostatnim czasie pojawiło się wiele nowych wyglądów karczm i innych budynków Łał rozszerzenia, ale modele wprowadzone wraz z premierą gry w 2004 roku pozostały w dużej mierze nietknięte.

„Stary świat” Azeroth został drastycznie zmieniony w 2010 roku, kiedy Kataklizm Ekspansja całkowicie zmieniła sposób zdobywania poziomów, a także wiele regionów i struktur w grze. Aktualizacja 9.1.5, która ma ukazać się w przyszłym tygodniu, wprowadzi również zmiany w Łał proces poziomowania. W niedalekiej przyszłości doświadczenie będzie bardziej dostępne dla nowych graczy, a także weteranów szukających nowego początku.

Nadal nie jest jasne, czy te niedawno odkryte pliki zbiegną się z nadchodzącymi aktualizacjami poziomów. ten Łał Zespół programistów ujawnił również niedawno, że łatka 9.1.5 doda mnóstwo kosmetycznych opcji tworzenia postaci, oprócz nowych efektów pogodowych w grze.

Oprócz tych wciąż niepublikowanych aktualizacji struktur ludzkich, Łał Zespół programistów w ostatnich latach aktualizował wiele aspektów starszych plików gry. Kultowe postacie, takie jak Sylvanas Windrunner i Anduin Wrynn, otrzymały z wyprzedzeniem obszerne aktualizacje wizualne Krainy Cienia, podczas gdy przyziemne stworzenia, takie jak żaby, świnie i żółwie, otrzymały poprawki w 2018 roku.

Możliwe, że po wydaniu kolejnego Łał ekspansja — gdziekolwiek to nastąpi — starsze strefy i regiony Azeroth mogą otrzymać szeroko zakrojone aktualizacje.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=3A5C311AC561440B9C140900C9DCE16F&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Funearthed-world-of-warcraft-files-hint-at-possible-updates-to-classic-zones&c=7903021891003863811&mkt=fr-fr