Odkryj wydarzenie Erupcja Czarnej Skały w World of Warcraft: Season of Discovery

Wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Erupcja Czarnej Skały w World of Warcraft: Season of Discovery

World of Warcraft: Season of Discovery wkrótce wkroczy w fazę końcową, a gracze otrzymają mnóstwo nowej zawartości. Jedną z tych treści jest Blackrock Eruption, więc oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kontekst i poprzednie wydarzenia

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku Erupcji Czarnej Skały, jest kontekst wydarzeń z poprzednich faz. Pierwszym wydarzeniem była Bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE, która została ogólnie dobrze przyjęta przez społeczność. Następnie nastąpił Krwawy Księżyc w fazie 2, wydarzenie PvP, które wiązało się z pewnymi problemami, ale nadal było postrzegane jako pozytywne.

Jednak w fazie 3 zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione koszmarnymi najazdami PvE. Odbiór fanów był w dużej mierze negatywny i nie powrócą w tym samym formacie w finale Sezonu Odkryć.

To otwiera drogę do wydarzenia Erupcja Czarnej Skały.

Czym jest wydarzenie Erupcja Czarnej Skały?

Erupcja Czarnej Skały ma następować co dwie godziny, począwszy od północy. Gracze udadzą się do Searing Gorge i do wnętrza Blackrock Mountain, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Point można znaleźć nowe codzienne zadania, a za zabójstwa w górach można zdobyć dużą premię do honoru.

Co ciekawe, to wydarzenie wydaje się przebiegać znacznie płynniej niż poprzednie oferty. Został zaprojektowany, aby zachęcić graczy World PvP do walki w tym samym miejscu, zachęcając ich dodatkowymi nagrodami i obietnicą bardziej zaludnionych i ekscytujących spotkań.

Planuje się, że po początkowej fazie wydarzenia wydarzenie zostanie rozszerzone i obejmie sąsiednie Płonące Stepy. Nie zostało jeszcze potwierdzone, czy w tym samym czasie otrzymają od dewelopera jakieś dodatkowe nagrody lub zachęty.

Zyski reputacji w przypadku Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów, dla których warto kontynuować wydarzenie, poza samą zabawą, jest zdobycie reputacji na koniec gry. Erupcje Blackrock będą nagradzać reputację u Bractwa Thorium i Hydraxian Water Lords. W przypadku tego ostatniego można kupić imponujący klejnot odporności na ogień, gdy reputacja jest wysoka, co powinno okazać się bardzo przydatne w Stopionym Sercu.

Ponadto w ramach wydarzenia nagrodzone zostanie złotem, co jest kolejnym powodem, aby się zaangażować. Planuje się, że będzie działać przez całą fazę 4 Sezonu Odkryć i nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego, co wydarzy się w grze później.

Źródło: www.bing.com