Odkryj wszystkie informacje na temat aktualizacji WoW Dragonflight Patch 10.2.6

Łatka WoW Dragonflight 10.2.6: Co nowego?

Informacje o wydaniu łatki WoW Dragonflight 10.2.6

Łatka WoW Dragonflight 10.2.6 zostanie wydana w przyszłym tygodniu wraz z aktualizacją zawierającą kilka nowych funkcji, zanim gra przejdzie do następnej ery, Sagi Worldsoul. Blizzard celowo utrzymywał tajemnicę wokół tej łatki, ujawniając jedynie bardzo niejasne zwiastuny i ogłoszenia. Dokładne szczegóły dotyczące tej zawartości powinny zostać ujawnione po jej uruchomieniu.

Łatka 10.2.6, przez wielu graczy nazywana także „tajną łatką piracką”, pojawi się za kilka dni. Oto wszystko, co wiemy na temat pierwszych notek o tej tajemniczej zawartości, które trafiają na serwery WoW.

Blizzard ogłosił, że aktualizacja 10.2.6 WoW Dragonflight będzie dostępna we wtorek 19 marca w Stanach Zjednoczonych i środę 20 marca w Europie wraz z cotygodniowymi resetami serwerów w obu regionach.

Co nowego w łatce WoW Dragonflight 10.2.6?

Zawartość aktualizacji 10.2.6 była trzymana przez Blizzarda w tajemnicy, a jedyną wskazówką była obecność „nowego, śmiałego, limitowanego wydarzenia”. Wygląda na to, że wydarzenie to będzie skupione wokół piratów, choć szczegóły nie zostały jeszcze potwierdzone.

Jedynymi elementami potwierdzonymi w tej łatce będą zatem specjalne wydarzenie. Dlatego nasze oczekiwania nie są zbyt wysokie, szczególnie biorąc pod uwagę wiele innych nadchodzących aktualizacji. Wydania takie jak czwarty sezon Dragonflight i The War Within są znacznie bardziej praktyczne niż aktualizacja 10.2.6, sugerując więcej zawartości eksploracyjnej i eksperymentalnej.

Ten artykuł zostanie zaktualizowany po ujawnieniu szczegółów aktualizacji.

Czy w aktualizacji 10.2.6 zostaną wprowadzone jakieś zmiany w balansie?

Blizzard nie ogłosił obecnie żadnych zmian w balansie aktualizacji 10.2.6. Wszelkie korekty będą prawdopodobnie wprowadzane w czasie rzeczywistym podczas codziennych i cotygodniowych resetów.

Czy aktualizacja 10.2.6 będzie ostatnią aktualizacją dla Dragonflight?

Stado smoków dobiega końca, ale jeszcze nie teraz. Od chwili obecnej do rozpoczęcia kolejnego rozszerzenia, The War Within, planowanych jest kilka aktualizacji zawartości. Kilka tygodni po premierze aktualizacji 10.2.6 gracze będą mogli doświadczyć czwartego sezonu Dragonflight.

Na wiosnę lub lato planowana jest także kolejna łatka tymczasowa, łatka 10.2.7. Zatytułowany „Dark Heart” będzie zawierał nowe zadania, dziedziczną zbroję dla Draenei i trolli, a także bliżej nieokreślone wydarzenie świąteczne.

Premiera The War Within ma nastąpić przed końcem roku, prawdopodobnie jesienią. Ten artykuł będzie aktualizowany w trakcie cyklu życia aktualizacji WoW Dragonflight Patch 10.2.6.

Źródło: dotesports.com