Odkryj trzy rozszerzenia do World of Warcraft: The Soul of Worlds Saga

Zaskakujące ogłoszenie

Blizzard ogłosił nie jeden, ale trzy nadchodzące rozszerzenia do World of Warcraft, jednej z największych gier MMORPG na świecie. Decyzja zszokowała fanów gry. Chris Metzen, powracający dyrektor kreatywny World of Warcraft, przemawiał podczas wydarzenia i nazwał kolejne trzy dodatki „kulminacją pierwszych 20 lat” naszej historii”.

Wszystkie trzy rozszerzenia będą opowiadać historię wpasowującą się w obszerny wątek fabularny zatytułowany „World of Warcraft: The Worldsoul Saga”. Oto wszystko, co do tej pory wiemy o tych ekscytujących rozszerzeniach.

Dodatki Worldsoul Saga

Kolejne trzy rozszerzenia, które będą częścią The Worldsoul Saga to:

Wojna wewnątrz
Północ
Ostatni Tytan

Nie wiemy dokładnie, co odkryje The Worldsoul Saga, ale kinowy zwiastun ujawnia, że ​​klasyczne postacie Thrall i Anduin mieli wizje czegoś, co wzywało ich z Azeroth.

Najwięcej szczegółów na temat The War Within znamy, gdyż jego premiera planowana jest na koniec 2024 roku. Nie ma jednak obecnie żadnych konkretnych zapowiedzi dotyczących dat premiery dwóch pozostałych dodatków.

O wewnętrznej wojnie

Na szczęście Blizzardowi udało się omówić, czego możemy się spodziewać po rozszerzeniu The War Within do World of Warcraft.

Rozszerzenie doda do gry cztery nowe regiony (Azj-Kahet, Isle of Dorn, The Ringing Deeps i Hallowfall), z których większość umożliwi graczom eksplorację nowego podziemnego krajobrazu ukrytego pod powierzchnią świata. Pojawi się tam nowa rasa zwana Terrorami, która po premierze dodatku stanie się grywalną rasą sojuszniczą.

Dodatkowo The War Within doda nową aktywność światową o nazwie Delves. Są to krótsze doświadczenia, w których można szybko wziąć udział, w przeciwieństwie do niektórych dłuższych treści, z których szczególnie znany jest World of Warcraft.

„System Warband wydaje się fantastycznym dodatkiem dla graczy posiadających wiele postaci, umożliwiając im w końcu skonsolidowanie postępów i nagród, tak aby każda postać mogła na tym zyskać. Dostępny jest także nowy system talentów bohaterskich, dzięki któremu gracze mogą głębiej zagłębić się w swoją klasę postaci. Oczywiście nie zabraknie także wszelkiego rodzaju nowych lochów i rajdów, w które gracze będą mogli się zagłębić, jak to zwykle bywa w przypadku większości rozszerzeń do World of Warcraft. »

Obecnie nie ma ustalonej daty premiery The War Within, ale oczekuje się, że pojawi się ona pod koniec 2024 roku.

Źródło: www.ggrecon.com