Odkryj Tarisland, nową grę MMORPG na PC i urządzenia mobilne już dziś!

Na rynku pojawia się nowa gra MMO

Wygląda na to, że przeżywamy drugi renesans gier MMO. Po tym, jak World of Warcraft wstrząsnęło światem w połowie 2000 roku, wszyscy pośpieszyli z wydaniem własnej wersji – chociaż prawie żadna z nich nie jest nadal dostępna w Internecie. Teraz wygląda na to, że pojawia się mnóstwo nowych gier MMO, a każda z nich ma potencjał, aby wywalczyć sobie własne miejsce na rynku wciąż zdominowanym przez czcigodną grę Blizzarda. Tarisland to zupełnie nowa gra MMORPG, która ma na celu odcisnąć swoje piętno na gatunku i jest dostępna już dziś.

Być może grałeś już trochę w Tarisland, ponieważ przed premierą ta gra MMORPG miała kilka wersji beta. Teraz jest oficjalnie dostępny na serwerach w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie, Europie Wschodniej i Azji. Gra, w którą można grać na urządzeniach mobilnych i komputerach PC, z pełną kompatybilnością między platformami, ma na celu uwolnienie gry MMO od tradycyjnej metody siedzenia przed komputerem i przeglądania treści. Oczywiście zawsze możesz to zrobić.

Premiera pierwszego sezonu Tarislandu

Premiera oznacza początek pierwszego sezonu gry, czyli przedsezonu. Zatytułowany Sezon 0, uruchomi grę z kilkoma lochami dla pięciu graczy i bossami rajdowymi dla dziesięciu graczy. W planach jest także seria trybów PvE, zatytułowanych Arcane Realm, Universal Room i Dark Invasion. Wyruszając na przygodę, gracze będą mogli wybierać pomiędzy dziewięcioma klasami, każda z dwoma zestawami talentów i ośmioma superumiejętnościami, a o wiele więcej pojawi się w przyszłych aktualizacjach.

Ci, którzy chcą od razu rozpocząć grę, zostaną nagrodzeni kotem syjamskim po zalogowaniu. Każdy, kto wziął udział w wydarzeniu związanym z rejestracją wstępną, otrzyma także psa do towarzystwa, Poszukiwacza Dobrobytu i wierzchowca Jednorożca, aby przyspieszyć swoje podróże.

Tarisland jest dostępny już dziś, w piątek 21 czerwca i możesz sprawdzić godziny, w których serwery będą dostępne w Twoim regionie oraz kiedy będzie można pobrać wstępnie na oficjalnej stronie internetowej.

Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem po najlepszych grach RPG, w które możesz zagrać w 2024 roku, a także naszymi rekomendacjami najlepszych darmowych gier dostępnych obecnie.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych, lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby znaleźć świetne oferty.

Źródło: www.bing.com