Odkryj Stormgate, nowy RTS od dawnych twórców Warcraft 3 i StarCraft 2, zagraj w wersję demonstracyjną

Chcesz odkryć zupełnie nową grę strategiczną czasu rzeczywistego? Koniecznie sprawdź Stormgate, nową grę RTS opracowaną przez byłych weteranów WarCraft III i StarCraft II w Frost Giant Studios.

Duchowy następca WarCrafta i StarCrafta

Jeśli jesteś fanem gatunku, z radością dowiesz się, że Stormgate jest czymś w rodzaju duchowego następcy WarCrafta i StarCrafta. Dzięki zespołowi weteranów branży, którzy opuścili Blizzarda, aby kontynuować pracę nad ukochanym gatunkiem, gra staje się prawdziwą perełką dla fanów RTS.

Demo, w które można już grać

Obecnie w demo Stormgate można zagrać w ramach wydarzenia Steam Next Fest, które zakończy się 12 lutego 2024 r. To demo obsługuje generowanie klatek DLSS 3 dla posiadaczy procesorów graficznych GeForce z serii RTX 40. Dodatkowo demo Stormgate jest również dostępne dostępne za pośrednictwem usługi gier w chmurze GeForce Now.

Epicki świat science fiction

Dzięki uniwersum science-fiction Stormgate nawiązuje do StarCrafta, kładąc nacisk na epickie bitwy na dużą skalę z armiami, pojazdami i dużą siłą ognia. Gra Stormgate, będąca wciąż w fazie rozwoju, ma zostać udostępniona w fazie wczesnego dostępu w połowie 2024 r.

Gra przyjmie tradycyjną prezentację RTS, z widokiem z góry, przypominającą StarCrafta. Żywy styl graficzny jest podobny do stylu Blizzarda, a kampania gry będzie się z czasem rozszerzać. Co więcej, gra będzie zawierać podstawowe elementy RTS, takie jak tryby współpracy przeciwko sztucznej inteligencji na niestandardowych mapach, a także konkurencyjny tryb dla wielu graczy w trybach 1 na 1 lub 3 na 3.

Imponująca grafika dzięki Unreal Engine 5

Pomimo tego, że Stormgate jest niezależną grą finansowaną ze środków społecznościowych, ale opracowaną w silniku Unreal Engine 5, jakość oprawy wizualnej robi wrażenie. Zapewnia to wciągające wrażenia wizualne nawet bez wsparcia dużej firmy, takiej jak Activision.

Dla fanów RTS, WoW (świat rzeczywisty i wirtualny), StarCraft, Command & Conquer, Age of Empires, Total Annihilation, Supreme Commander i wielu innych, Stormgate to nowy promyk nadziei w uniwersum gier wideo!

Źródło: www.bing.com