Odkryj Stormgate, nową grę strategiczną od dawnych twórców Warcraft 3 i StarCraft 2, zagraj w wersję demonstracyjną

Nowa generacja gier strategicznych czasu rzeczywistego

Gry strategiczne czasu rzeczywistego Blizzarda, Warcraft i StarCraft, to legendarne przykłady genialnych gier strategicznych, a jeśli jesteś fanem tego gatunku, prawdopodobnie zechcesz sprawdzić Stormgate. To zupełnie nowa gra strategiczna czasu rzeczywistego nowej generacji, opracowana przez zespół weteranów WarCraft III i StarCraft II z Frost Giant Studios, którzy opuścili Blizzard, aby móc kontynuować pracę nad ulubionym gatunkiem.

Przegląd gry

W wersję demonstracyjną Stormgate można już teraz zagrać w ramach wydarzenia Steam Next Fest, które zakończy się 12 lutego 2024 r. Demo oferuje obsługę generowania klatek DLSS 3 dla osób posiadających procesory graficzne z serii GeForce RTX 40. Oraz Stormgate Steam Next W wersję demonstracyjną Fest można także grać za pośrednictwem usługi gier w chmurze GeForce Now.

Dzięki scenerii science-fiction jest to bardziej StarCraft niż Warcraft, z naciskiem na epickie bitwy na dużą skalę z armiami, pojazdami i dużą siłą ognia. Stormgate jest wciąż w fazie rozwoju, a premiera gry w ramach wczesnego dostępu planowana jest na połowę 2024 roku.

Tradycyjna prezentacja gry strategicznej czasu rzeczywistego

Gra przyjmie tradycyjną prezentację strategii czasu rzeczywistego, z widokiem z góry, przypominającą StarCrafta. Żywy styl graficzny jest podobny do stylu Blizzarda, a kampania będzie się z czasem rozwijać. Oprócz tego gra będzie zawierać elementy strategii czasu rzeczywistego, takie jak współpraca przeciwko sztucznej inteligencji na niestandardowych mapach oraz rywalizacja w trybie wieloosobowym 1 na 1 lub 3 na 3.

Stormgate jest również rozwijany w Unreal Engine 5, więc mimo że jest to niezależny tytuł finansowany przez społeczność i bez wsparcia takiej firmy jak Activision, jakość wizualna jest imponująca.

Zrewolucjonizuj gatunek

Był czas, gdy gatunek strategii czasu rzeczywistego był bardzo popularny w świecie gier komputerowych, z tytułami takimi jak Warcraft, StarCraft, Command & Conquer, Age of Empires, Total Annihilation, Supreme Commander i innymi. Ale ten czas się skończył. Zatem zobaczenie Stormgate w akcji to świetna wiadomość dla fanów gier strategicznych czasu rzeczywistego. Ta nowa gra może zrewolucjonizować gatunek.

Źródło: www.bing.com