Odkryj różnice w WoW Classic Plus dla każdego fana World of Warcraft, w tym Blizzarda

WoW Classic Plus: Co to jest naprawdę?

Wraz ze zbliżającymi się wielkimi krokami Blizzconem, w społeczności zaczyna pojawiać się pomysł na rozszerzoną wersję WoW Classic. Oczekiwania graczy co do tego projektu są różne, ale Blizzard poważnie przygląda się sprawie. Jak zauważa wiceprezes World of Warcraft: „Nikt nie może się zgodzić co do tego, co to dokładnie oznacza. »

W nowym wywiadzie udzielonym podczas Blizzconu 2023 wiceprezes Blizzarda i producentka wykonawcza World of Warcraft Holly Longdale omawia WoW Classic Plus i ujawnia, że ​​nawet osoby nad nim pracujące nie są pewne, co to jest. „Wschód”. „Ciągle pojawia się określenie „Classic Plus” – mówi Longdale – „i nikt nie jest w stanie się zgodzić, co to dokładnie oznacza. »

Sezon Odkryć: nowy dodatek do World of Warcraft Classic

Wiceprezes omówił także nadchodzące rozszerzenie Season of Discovery do World of Warcraft Classic, które 30 listopada wprowadzi do gry MMORPG zupełnie nowe funkcje. „Zasadniczo myślę, że gracze pytają: «Uwielbiamy klasykę, ale zróbmy z nią coś nowego». To wszystko, prawda? Zatem Sezon Odkryć przypomina trochę pierwszą próbę. »

Kontynuuje: „Pomysł na sezon zrodził się z tego, jak testowaliśmy klasy według nawiasów poziomów i jak gracze tworzyli własne zakończenia gry w tych nawiasach. Spodobało nam się to i postanowiliśmy opracować coś wokół tego pomysłu. Ale inną częścią Classica i jego istoty – przynajmniej na razie wszystko może się oczywiście zmienić – jest to, że jest zbudowany na tym, co było wcześniej. »

Różne opinie na temat WoW Classic Plus

Jeśli chodzi o to, czym według niektórych graczy powinien być WoW Classic Plus, twórca Blizzarda dodaje: „Gdybyśmy kiedykolwiek powiedzieli, OK, zamierzamy – znowu parafrazując to, co niektórzy nazywają „Classic Plus” – zbudowanie nowa strefa, dziwna oś czasu lub jakiś multiwers, to dłuższa rozmowa. Sezon Odkryć wydaje się zatem dobrą okazją do eksperymentowania. Próbować różnych rzeczy, tak jak zrobiliśmy to w przypadku Hardkoru – co było innym doświadczeniem. Wiesz, klasyka jest naprawdę czymś rzadkim i wspaniałym. »

To nie był także pierwszy raz, kiedy Blizzard wspomniał o pomyśle WoW Classic Plus na Blizzconie.

Nadejście Cataclysm w World of Warcraft Classic

Ponadto podczas Blizzconu ogłoszono, że Cataclysm oficjalnie pojawi się w World of Warcraft Classic. Dodatek, który pierwotnie ukazał się w 2010 roku, powróci do WoW Classic w pierwszej połowie 2024 roku.

Chcesz odpocząć od WoW-a? Przejrzyj naszą listę najlepszych gier MMORPG, aby dowiedzieć się, w co zagrać dalej.

Źródło: www.bing.com