Odkryj nowy dodatek do World of Warcraft już od 26 sierpnia!

Sprawdź najnowsze wiadomości dotyczące World of Warcraft!

Premiera gry wideo World of Warcraft®: The War Within™ 26 sierpnia! Pomóż obronić Azeroth przed cieniami czyhającymi w dole, gdy World of Warcraft: The War Within™ wystartuje na całym świecie 26 sierpnia o 15:00 czasu polskiego. Zasiądź w pierwszym rozdziale sagi Worldsoul™, ekscytującej trylogii, która rozpoczyna się w głębinach Khaz Algar.

Połączcie siły, aby walczyć z siłami zła i czyhającymi niebezpieczeństwami. Podróżuj przez cztery nowe, ekspansywne strefy, bierz udział w niebezpiecznych lochach i najazdach, odkrywaj sekrety Delves wraz z towarzyszącym NPC, samotnie lub z przyjaciółmi, odblokuj Ziemian, nową grywalną rasę, odkryj nowe talenty bohaterów, adoptuj system Warbands, i wiele więcej! Kup w przedsprzedaży już dziś!

Przez cały tydzień śledź najnowsze wydarzenia na oficjalnej stronie World of Warcraft. We współpracy z oficjalnym podcastem Xbox wyemitowany zostanie szczegółowy wywiad na temat The War Within, aby uczcić datę premiery 26 sierpnia. Posłuchaj całego wywiadu! Kup pakiet Witamy w Azeroth i podziel się informacjami ze starymi i nowymi przyjaciółmi, którzy wyruszają w epicką przygodę w Azeroth i ciesz się najnowszą zawartością dzięki pakietowi Witamy w Azeroth dostępnym do 23 czerwca.

Kupujący będą mieli wszystko, czego potrzebują, aby rozpocząć swoją przygodę, w tym uznany dodatek World of Warcraft: Dragonflight. Ciesz się 60-dniowym czasem gry, rozszerzeniem Dragonflight i ulepszeniem postaci do 60. poziomu. Eksploruj Smocze Wyspy i odkryj starożytne tajemnice, aby przygotować się na The War Within. Stwórz postać Timerunnera i zdobądź potężne nagrody w World of Warcraft Remix: Mists of Pandaria. Bądź świadkiem zniszczenia Deathwinga i staw czoła niemożliwym wyzwaniom w Cataclysm Classic. Staw czoła nowym wyzwaniom ze strony starych wrogów w światach WoW Classic: Season of Discovery i Hardkor. Kup Teraz !

W fazie rozwoju: Sezon odkryć, faza 4

Nadeszła 4. faza Sezonu Odkryć, a wraz z nią gracze będą mogli osiągnąć poziom do 60, odkryć nowe runy klasowe, zmierzyć się z Ragnarosem w lochach rajdowych Molten Heart i wiele więcej. Planujemy wiele zmian na Fazę 4 Sezonu Odkryć:

Awansuj z poziomu 50 na poziom 60. Nowe runy klasowe do odkrycia. Dostosowania klas: Niektóre runy będą umiejętnościami podstawowymi i dostępne będą nowe runy. Aktualizacje zawodów i reputacji: Nowe przepisy na profesje dla Argent Dawn, Thorium Brotherhood, Hydraxian Waterlords i Timbermaw Hold. Zaktualizowano Najazdy Koszmarów do centrów codziennych zadań. Nowe nagrody i waluty w Stranglethorn Vale i Blood Moon. Aktualizacje lochów: Zaktualizowane nagrody i nowe lochy dostępne na poziomie 60. Nowe zestawy klas PvP dla rangi 10. Doświadczenie Molten Core jako loch dla 20 graczy z 10 klasycznymi bossami, odnowionym łupem, przeprojektowanymi zestawami poziomu 1 i nie tylko. Nowi światowi bossowie.

Doświadczenie Molten Core będzie zawierać nową mechanikę o różnym stopniu trudności. Nie zapomnij o sprzęcie ognioodpornym! Dostępne będą nowe instancyjne wersje Lorda Kazzaka i Azuregos. Spotkania te mogą odbywać się z udziałem maksymalnie 40 graczy, ale zostaną dostosowane do 20 graczy. Onyxia zostanie również dostosowana tak, aby pomieścić maksymalnie 40 graczy, z dodatkowymi zmianami dotyczącymi łupów. W nadchodzących tygodniach będziemy mieli więcej informacji do udostępnienia, a także nowe funkcje! Śledźcie oficjalną stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat fazy 4. Mamy nadzieję, że spodoba wam się to doświadczenie końcowe w Sezonie Odkryć.

Źródło: www.wowhead.com