Odkryj nowości w World of Warcraft 10.2: Guardians of the Dream

Twórcy World of Warcraft: Dragonflight udostępnili niedawno szczegóły dotyczące nadchodzącej aktualizacji 10.2 zatytułowanej „Guardians of the Dream”. Ta aktualizacja obejmie nową strefę, najazd, wydarzenia publiczne i nową legendarną broń. Dodatkowo nadchodzi także sezon 3! Oto wszystko, co musisz wiedzieć:

Nowy teren zewnętrzny: Szmaragdowy Sen

W aktualizacji 10.2 „Strażnicy Snu” gracze wreszcie udają się do Szmaragdowego Snu. Fyrakk i Płomienni Druidzi skupili się na nowym Drzewie Świata, planując napełnić serce drzewa ogniem, aby wykorzystać je jako kanał do zniszczenia Azeroth.

Szmaragdowy Sen jest opisywany jako „raj druidów”. „To zielone, bujne i piękne miejsce” – mówi główna projektantka narracji Anne Stickney. Jest to jednak także krajobraz rozdarty wojną, z grupami sił Fyrakk zagrażającymi przestrzeni kosmicznej.

Ta nowa strefa obejmuje także nową, znaną frakcję: Strażników Snu. Aby ocalić Szmaragdowy Sen, gracze połączyli siły z Strażnikami Snów, grupą złożoną ze Strażników, Driad, Druidów, Niedźwiedzi Runicznych i Zielonego Stada Smoków. Zdobycie dzięki nim sławy da dostęp do wielu ciekawych nagród! Od pierwszego dnia w Szmaragdowym Śnie będzie można także ujeżdżać smoki, co zapewni nowe elementy kosmetyczne, glify i rasy!

Nowy nalot: Amidrassil, Nadzieja Snu

Znajdujący się w Szmaragdowym Śnie gracze wejdą do Amidrassil, Nadziei Snu. W tym napadzie pojawi się dziewięciu bossów, w tym spotkanie ze smokiem i bezpośrednia walka z Fyrakkiem na koniec najazdu! Nagrodami za ukończenie tego najazdu będą nowe zestawy zbroi z motywem klasowym, inspirowane Szmaragdowym Snem.

Nowa legendarna broń: Fyr’alath Pożeracz Snów

Nie podano zbyt wielu informacji na temat nowej legendarnej broni, którą gracze będą mogli zdobyć, ale twórcy podzielili się kilkoma interesującymi szczegółami! „To dwuręczny topór, który gracze będą mogli zdobyć” – mówi Taylor Sanders, współprowadzący projektant spotkań. Znana jest jako Fyr’alath Pożeraczka Snów, ale nie podano jeszcze żadnych informacji, jak ją zdobyć.

Nowe wydarzenia publiczne

Zbliżają się trzy wydarzenia publiczne związane ze Strażnikami Snu. „Superbloom” to wydarzenie typu „chroń ładunek”, podczas którego gracze będą eskortować Starożytnego podczas rozprzestrzeniania się kwiatów po Szmaragdowym Snie. Doprowadzi to do drugiego wydarzenia, „Szmaragdowego szału”, podczas którego gracze będą zbierać walutę, przedmioty i nasiona. Trzecim i ostatnim wydarzeniem jest „Szmaragdowa nagroda”, podczas której gracze będą mogli zasiać zebrane przez siebie nasiona. Te nasiona wykiełkują, gracze zbiorą się, aby nakarmić roślinę, a ona zakwitnie, zapewniając wspaniałe nagrody do zebrania!

Wersja testowa 10.2 już wkrótce w World of Warcraft: Dragonflight PTR!

Źródło: www.gamegrin.com