Odkryj nowości w Fazie 4 World of Warcraft: Sezon Odkryć

World of Warcraft: Season of Discovery wkracza w końcową fazę

Sezon Odkryć w World of Warcraft wkracza w końcową fazę 11 lipca, a wraz z nim przynosi największy jak dotąd zestaw zmian.

Zmiany w aktualizacji z 11 lipca

Główną aktywnością jest Przybycie Molten Core, funkcjonujące jako rajd dla 20 graczy z nowymi bossami i zwiększonymi wyzwaniami mechanicznymi po drodze. Runy będą nadal odgrywać kluczową rolę w miarę osiągania przez graczy poziomu 60, wraz z nową lokalizacją, w której można hodować peleryny.

Blackrock Depths, Blackrock Spire, Dire Maul, Scholomance i Stratholme będą dostępne, a w niektórych przypadkach z nowymi nagrodami i przeprojektowanymi spotkaniami. Bardzo krytykowane Najazdy Koszmarów również ulegną drastycznym zmianom i staną się centrami codziennych zadań.

Sezon Odkryć Faza 4 Pełne notatki

Wszystkie gadżety kosmetyczne, takie jak Zaczarowana Tarcza Atal’alariona i Tani Krzew, nie są już gadżetami i można je teraz przechowywać w pęku kluczy. Teraz, gdy zdobędziesz jeden z tych przedmiotów, automatycznie trafi on bezpośrednio do breloka. Jeśli podejrzewasz, że zgubiłeś przedmiot, sprawdź najpierw tam.

Ziri Littlesprocket w Gnomeregan ma teraz opcję, dzięki której gracze posiadający 60% wersję Fluorescent Green Mechanostrider mogą otrzymać 100% wersję wierzchowca w zamian za 800 sztuk złota plus oryginalny przedmiot wierzchowca.

Wiele łupów z klasycznych nalotów na Molten Core i lochów w grze końcowej zostało odnowionych na potrzeby Sezonu Odkryć. Dodatkowo do różnych rodzajów zawartości końcowej dodano wiele nowych nagród, które gracze mogą odkryć.

Źródło: www.dexerto.com