Odkryj nowe torby World of Warcraft w nadchodzącym rozszerzeniu

Aktualności

Nowe funkcje w rozszerzeniu World of Warcraft: The War Within

Kolejne rozszerzenie World of Warcraft wprowadzi torbę do przechowywania z ulepszeniem atrybutów, torując drogę potencjalnym unikalnym efektom w przyszłości.

The War Within wprowadzi system band, pozwalający na wspólne postępy i przenoszenie przedmiotów pomiędzy postaciami.

Torba Posłannicza Arathora zapewnia premię do prędkości ruchu na określonym obszarze, co wskazuje na możliwe funkcje torby w przyszłości.

Przyszłość World of Warcraft: The War Within

Nadchodzące rozszerzenie World of Warcraft wprowadzi torbę z ekwipunkiem z premią do atrybutów, otwierając możliwość, że przyszłe torby będą zapewniały różne wzmocnienia i efekty specjalne postaciom graczy, gdy zostaną wyposażone. Podczas gdy World of Warcraft zyskał nową popularność dzięki Sezonowi Odkryć na serwerach Classic, wersja detaliczna gry znajduje się w poważnym punkcie zwrotnym. Wraz z zakończeniem Dragonflight rozpocznie się World Soul Saga wraz z premierą The War Within przed końcem 2024 roku.

W The War Within spodziewanych jest wiele przyszłościowych funkcji, z których najbardziej ekscytującą jest najwyraźniej system band. Warbandy w końcu zjednoczą postacie World of Warcraft, niezależnie od frakcji czy królestwa, na koncie gracza, umożliwiając im wspólne postępy w zakresie takich funkcji, jak nowa reputacja i ścieżki sławy. Będzie także wspólny bank, w którym gracze będą mogli łatwo przenosić przedmioty pomiędzy swoimi altami, co stanie się łatwiejsze dzięki dodaniu wielu przedmiotów związanych z bandami.

Ulepszenia toreb w World of Warcraft: The War Within

Jednym z tych przedmiotów wydaje się być Torba Arathora, nowy typ torby ekwipunku z 32 miejscami, ale także posiadający specjalny efekt po założeniu. W tym przypadku zwiększy prędkość poruszania się o 3% podczas spaceru na świeżym powietrzu w Khaz Algar. Khaz Algar to nowy kontynent wprowadzony w The War Within, który w momencie premiery będzie zawierał cztery strefy World of Warcraft. Dane dotyczące nowej torby ekwipunku zostały zebrane przez Wowhead i zgłoszone przez kilku graczy w mediach społecznościowych.

Co dziwne, torba wygląda na pojedynczą, co oznacza, że ​​gracze World of Warcraft nie będą mogli kumulować zawartej w niej premii do prędkości ruchu – przynajmniej nie na początku. Jest całkiem możliwe, że torba listonoszka Arathora miała na celu przetestowanie możliwości dodania podobnych toreb w przyszłości. Chociaż torby w World of Warcraft prawdopodobnie nigdy nie będą zapewniały znaczących premii do statystyk, takich jak szansa na trafienie krytyczne, posiadanie wzmocnień niezwiązanych z walką, takich jak zwiększony czas trwania jedzenia lub wzrost reputacji, mogłoby pomóc szyciu znaleźć nową niszę jako zawód w World of Warcraft.

Chociaż może minąć trochę czasu, zanim gracze World of Warcraft będą mogli zdobyć Torbę Arathor i cieszyć się jej miłym bonusem, nie będą musieli czekać zbyt długo. Ostatnia aktualizacja Dragonflight została wydana 7 maja i wprowadziła prologowy rozdział The War Within, przywracając w centrum uwagi ulubione postacie, takie jak Khadgar i Alleria. Chociaż dokładna data premiery The War Within pozostaje nieznana, wielu fanów uważa, że ​​Blizzard planuje premierę nowego dodatku do World of Warcraft w sierpniu 2024 roku.

Źródło: gamerant.com