Odkryj nowe rozszerzenie World of Warcraft: Khaz Algar i jego podziemne obszary

World of Warcraft: Odkrycie nowego dodatku The War Within

Przegląd rozszerzenia

Dodatek „The War Within” wprowadzi graczy na nowy kontynent Khaz Algar z czterema podziemnymi obszarami do zbadania. Wśród tych stref, Hallowfall, Ringing Deeps i Azj-Kahet zapewnią graczom płynne wrażenia.

Odkrywanie Khaz Algar

Po długim oczekiwaniu World of Warcraft w końcu ujawnia pełną mapę Khaz Algar, nowego kontynentu, który pojawia się w The War Within. Gracze udają się na wyspę Dorn, zanim zejdą w głąb podziemi.

Wiadomości

W The War Within pojawią się cztery nowe strefy, wszystkie zlokalizowane na kontynencie Khaz Algar. W przeciwieństwie do poprzednich dodatków, większość rozszerzeń będzie miała miejsce pod ziemią. Strefy Hallowfall, Ringing Deeps i Azj-Kahet zapewnią graczom wciągające wrażenia.

Eksploracja obszarów

Gracze zauważyli nową mapę Khaz Algar na serwerach testowych The War Within. Ta mapa kolorowo oddziela trzy podziemne obszary i wyznacza główne punkty orientacyjne, które gracze mogą odwiedzić.

Dojazd do Khaz Algar

Podziemny region Khaz Algar można eksplorować przez Dornogal, stolicę Ziemskich Krasnoludów i nowe centrum ekspansji The War Within. Mapa świata może być myląca, ale wskazuje na możliwość wprowadzenia głębszego poziomu w przyszłej aktualizacji.

Kontynuacja World of Warcraft

Gdy Dragonflight dobiega końca, gracze z niecierpliwością czekają na aktualizację przedpremierową do The War Within. Wkrótce rozpocznie się pierwsza część sagi Worldsoul, oferująca fanom World of Warcraft nowe doświadczenia narracyjne. Premiera The War Within zaplanowana jest na 26 sierpnia 2024 roku.

Źródło: www.bing.com