Odkryj nowe konfigurowalne smocze wierzchowce w aktualizacji 10.2 World of Warcraft już teraz!

World of Warcraft, popularna internetowa gra RPG, w aktualizacji 10.2 zaoferuje nową zawartość skupiającą się na smoczych wierzchowcach. Gracze będą mieli okazję zebrać i dostosować dwa nowe smoki: Kwitnący Whimsydrake i Grotto Netherwing Drake.

Kwitnący Kaprys

Kwitnący Whimsydrake można szybko zdobyć w kampanii Strażnicy Snów. Ten wierzchowiec jest idealny dla postaci o magicznym lub naturalnym stylu dzięki motylim skrzydłom, antenom i odważnym opcjom kolorystycznym.

Grota Smoka Netherwinga

Z drugiej strony Grotto Netherwing Drake był pierwotnie dostępny w punkcie handlowym. Jednakże w aktualizacji 10.2 możliwe będzie jego dostosowanie, a gracze będą mieli nową szansę na zdobycie go poprzez wykonanie zadania.

Opcje dostosowywania istniejących ramek

Oprócz tych dwóch nowych wierzchowców, World of Warcraft będzie oferować liczne opcje dostosowywania istniejących wierzchowców. W nowej aktualizacji gracze będą mogli zbierać nowe zwoje poprzez Sławę Strażnika Snów i inne aktywności. Dodatkowo ci, którym uda się pokonać Fyrakka w następnym napadzie, będą mogli uzyskać specjalne modyfikacje Odnowionego Proto-Drake’a, pozwalające im przekształcić wierzchowca w postać normalną lub postać cienistego płomienia. Będą także mogli zdobyć Anu’relos, Płomienne Przewodnictwo, płonącą sowę, która będzie pierwszym nie-smoczym wierzchowcem zdolnym do jazdy na smokach.

Gracze, którzy kochają jazdę na smokach, nie zostaną pominięci w aktualizacji 10.2. Będą mieli dostęp do nowych kursów, nowych opcji dostosowywania i dwóch nowych umiejętności: Szybkiego Skimmingu i Wytchnienia Wiatru.

Aktualizacja 10.2 World of Warcraft jest już dostępna na PC. Nie przegap okazji, aby odkryć nową, ekscytującą zawartość dla fanów jazdy na smokach.

Źródło: www.bing.com